Футзал.Чемпіонат України. Плей-офф. Енергія 5:1 ПФС (відео) - Блог про Львів

Футзал.Чемпіонат України. Плей-офф. Енергія 5:1 ПФС (відео)

Енергія виходить у півфінал плей-офф

В четвертому поєдинку між нашою Енергією і севастопольською командою ПФС у рамках плей-офф чемпіонату України з футзалу львівська Енергія знову перемогла цю команду із рахунком 5-1.

Хто подивиться на заголовок статті, той подумає що ваш автор забувся і знову виклав статтю про перемогу Енергії над ПФС, але це не так.

У четвертій грі між цим суперниками був зафіксований такий же самий результат як і у вчорашньому третьому поєдинку між цими суперниками.

Взагалі, варто сказати, що між вчорашнім і сьогоднішнім було багато спільного: знову Севастополь грав із 5-им польовим, знову привозив собі голи, знову забив майже всі голи Легчанов і знову ж Енергія пропустила.

Та про все по-порядку. 🙂

Через перебір жовтих карточок сьогоднішню гру пропускав у складі львівської команди Євген Рогачов, його замінив Сергій Якунін.

Розпочалася гра, як я вже говорив, з того, що ПФС грав із 5-тим польовим гравцем.

Чесно кажучи чогось особливо небезпечного їм створити, окрім моменту за участю Радька (нас врятував Лисенко), не вдалося. А те, як кіпер гостей мінявся із воротарем-моталою викликало пожвавлення на трибунах.

Мінявся він мінявся аж до поки Задорожний не зловив їх на помилці і не відправив «кулю» у ворота.

Сталося це на 15 хвилині матчу.

За три хвилини (18 хвилина) по тому вже капітан Енергії Легчанов забив доволі курйозний гол.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат Європи. Росія 1:3 Іспанія (відео)

Перший тайм так і завершився за переваги львівської команди у два м’ячі.

Початок другого тайму чогось особливого не приніс. ПФС і далі грав з 5-тим польовим, а Енергія захищалася.

Чогось особливо небезпечного вони не створювали, а «енергетики» забивали.

29 хвилина – Енергія розігрує штрафний і Овсянников потроює рахунок.

30 хвилина – шалені дії з 5-им гостей і Валерій Легчанов вийшовши один-на-один забиває четвертий м’яч.

Згодом Севастополь таки відіграв один м’яч.

35 хвилина – Радько точно пробив з гострого кута у ворота Кардана, який миттю перед тим змінив Лисенка.

А фінальну крапку поставив невгамовний Легчанов, який точно пробив по пустих воротах гостей, йшла 37 хвилина.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Енергії із рахунком 5-1 і це означає, що саме львівська команда виходить у півфінал плей-оффу чемпіонату України.

Їхнім суперником на цій стадії змагань буде харківський Локомотив, який у четвертому поєдинку переміг свого суперника теж харківський, але Моноліт із рахунком 3-1.

Тут рахунок у серії також став 3-1.