Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 6:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 6:1 Енергія (відео)

Цього разу сильнішим був Локомотив

Сьогодні в Харкові відбувся другий матч у півфінальній серії чемпіонату України з фут залу між харківським Локомотивом і львівською Енергією.

Цього разу поєдинок завершився переконливою перемогою господарів паркету із рахунком 6-1.

Після вчорашньої перемоги львівської Енергії, господарі майданчику будь-що хотіли відігратися у сьогоднішньому поєдинку.

Якби Локо сьогодні програв, то до міста Лева можна було би не їхати, але харків’яни перемогли і таким чином боротьба за путівку у фінал загострюється все більше.

Та про все по-порядку.

Розпочався сьогоднішній поєдинок із атак львів’ян, але фарту нам явно бракувало. Могли за Енергію відзначитися Павленко, Легчанов, а натомість забили господарі майданчика.

8 хвилина – удар по воротах Енергії завдавав Одєгов, м’яч зачепив Легчанова і влетів у сітку воріт львів’ян.

Львів’яни спробували відігратися, але вдало діяв у рамці воріт харків’ян їх кіпер Литвиненко.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги господарів поля.

Другу половину зустрічі можна розділити на дві частини: перша – до 2 голу Локо, друга – гра Енергії з 5-тим польовим гравцем.

Також читайте:   Перший «неофіційний» чемпіонат світу з футзалу: турнір, який змінив усе

До 2 голу Локо львівські футзалісти ще більш менш грали, аж до поки на 24 хвилині не відзначився Кисельов.

Після цього пішло, поїхало.

Голи у нашу сітку воріт влітали один за другим.

В харків’ян відзначалися Білоцерківець, брати Сорокіни і Олександр Вершинін.

Гол престижу в Енергії забив Легчанов.

Детальніше я описувати голи не буду, а пропоную глянути все у відеоогляді. Саме він покаже, хто де і коли зміг помилитися.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу харківського Локомотива із рахунком 6-1, а це означає, що рахунок у серії стає 1-1 і тепер все вирішиться у Львові, де будуть зіграні чергові матчі у цій півфінальній серії.

Ігри відбудуться рівно за тиждень.

В іншій півфінальній парі Єнакієвець вдруге переміг Ураган із Івано-Франківська, цього разу із рахунком 4-2.

Рахунок у цій серії став 2-0 на користь гравців із Єнакієве.