Футбол. Чемпіонат України. Динамо 2:0 Карпати (відео)

Карпати Львів

Зустріч команд Динамо та Карпати традиційно є однією із центральних та найбільш обговорюваних в турі. Ще перед грою на сайті “зелено-білих” з’явилась інформація, що львівських уболівальників, які прибули до Києва на автобусах, не впускає у місто міліція. Можливо, це пов’язано з арештом Юлії Тимошенко і у зв’язку з цим людей не пропускають у Київ, а може з іншої причини.

Трохи прикро, що так трапилося, але не дивлячись на все гра відбулася і на превеликий жаль уболівальників львівських Карпат завершилася із рахунком 2:0 на користь киян.

Тепер детальніше про гру. У першому таймі “зелено-білі” виглядали дуже і дуже непогано: в основному контролювали м’яч, створювали гольові моменти і в цілому пресингували суперника. При цьому кияни ще встигли нахапати гірчичників: у першому таймі головний арбітр Юрій Мосейчук показав аж 4 жовті картки, і всі гравцям “Динамо”.

Ще на початку перегляду матчу я відкоркував собі пляшчину пива, яке потягав, спостерігаючи за грою. Але в якийсь момент я перекинув пляшку і трохи пива розлилося на підлогу. “Погана прикмета”, подумав я.

Якраз в цей момент Андрій Тлумак після прострілу Попова невдало зловив м’яч, випустивши його з рук. Шевченко був тут як тут, і на 33-й хвилині гри Динамо відкрило рахунок 🙁 Ніколи не розливайте пива, не до добра це.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар - Янг Бойз. Анонс

Так виглядало, що пропущений гол не зменшив запалу “зелено-білих” і вони і надалі досить впевнено вели гру. Але до перерви рахунок вже не змінився.

Другу половину гри біло-сині розпочали дещо жвавіше. І вже на 55-й хвилині після подачі з кутового Огнен Вукоєвіч виконав удар, внаслідок якого м’яч відбився від стійки та влучив у ворота. Таким чином динамівці подвоїли рахунок.

Після другого голу динамівці відчули себе ще впевненіше, стали більше часу контролювали м’яч. І хоча у підопічних Олега Кононова ще були нагоди, щоб хоч би трохи виправити ситуацію, проте нічого з того не вийшло.

Фінальний свисток арбітра, і на табло результат 2:0 на користь господарів.

Таким чином, за результатами 5-го туру Чемпіонату Львівські Карпати займають останнє місце у турнірній таблиці. Дуже прикро, але хочеться вірити, що в наступних іграх “зелено-білі” не будуть так замучувати своїх уболівальників.