Футзал. Кубок Львівщини-2011. Енергія 1:5 ЦСКА (відео) - Блог про Львів

Футзал. Кубок Львівщини-2011. Енергія 1:5 ЦСКА (відео)

Енергія поступається ЦСКА

Футзал потрохи повертається в Україну. Вчора у Львові розпочався другий за ліком міжнародний турнір під назвою – «Кубок Львівщини-2011».

На гру між нашою Енергією і московським ЦСКА завітав і ваш автор.

Розпочну із організаційних моментів. Вхід на футзальні поєдинки Кубка Львівщини-2011 платний, але ціна на квитки не велика. Заплативши 5 гривень ми можете протягом дня відвідати всі матчі.

Ваш автор відвідав тільки поєдинок української і російської команд, бо сидіти цілий день у палаці спорту «Галичина» аж ніяк нема можливості.

Приїзд російських команд вже давно напрошувався. Все-таки український чемпіонат поступається сусідньому і у цьому переконалися глядачі, які відвідали звітну гру.

Енергія поступилася ЦСКА з розгромним рахунком 1-5, але варто сказати, що програли ми заслужено, або як ще люблять казати люди – «без шансів».

З перших хвилин звітного поєдинку гості із Росії почали застосовувати пресинг з якого наші гравці не могли ніяк вийти. А потім ще гірше ми взяли і за доволі короткий термін двічі пропустили.

Як відомо, перед початком цього сезону ЦСКА підписало кілька виконавців. Серед них і кращий гравець світу Рікардіньо. Що я можу сказати про його гру?

Помітно, що людина знає толк у футзалі. Він не забив, але постійно виділявся серед своїх партнерів індивідуальними діями. Якби український чемпіонат мав би побільше таких гравців, то можливо і рівень би наш виріс. А так, маємо те, що маємо.

Також читайте:   Футзал. Товариський матч. Бразилія 7:2 Україна (відео)

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги гостей.

Подумалося, що можливо у другій половині зустрічі щось кардинально зміниться, але це не так. Ми знову на початку двічі пропустили і гру було фактично зроблено.

Тренер Енергії пробував хоч якось переламати хід поєдинку випустивши п’ятого польового гравця, але і це не допомогло.

Єдине що вдалося Енергії це на останній хвилинах поєдинку забити гол престижу. Відзначився Сергій Чепорнюк.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує заслужену перемогу гостей із Росії із рахунком 5-1.

Тепер на «енергетиків» очікують ще два поєдинки у групі. Один з них вже сьогодні о 14 годині із луганським «ЛТК», а інший 19 серпня о 18 годині із іранською командою – «Гіті Пасанд».