Футзал. Кубок Львівщини-2011. Енергія 4:2 Гіті Пасанд - Блог про Львів

Футзал. Кубок Львівщини-2011. Енергія 4:2 Гіті Пасанд

Енергія перемагає іранців

У третьому матчі другого за ліком Кубка Львівщини-2011 з футзалу львівська Енергія зустрічалася із гостями з Ірану командою «Гіті Пасанд».

Що приємно, наші земляки здобули перемогу із рахунком 4-2.

Після провального поєдинку проти московського ЦСКА, де. нагадаю, енергія поступилася за всіма статтями 1-5, була звитяга над луганським ЛТК. Але, і цього було замало.

У вчорашньому поєдинку будь-що треба було перемагати іранців, щоб принаймні поборотися за третє підсумкове місце на турнірі. Перемогу то ми здобули, але вона вийшла не такою ж легкою як показує рахунок матчу.

Іранці сподобалися, чесно, перед поєдинком думав, що боротьби не буде і Енергія здобуде легку перемогу, але не так сталося, як гадалося.

З перших хвилин поєдинку іранці почали пресингувати, а це Енергії ой як не подобається. Не скажу, що львівська команда не атакувала, вона то це робила, але знову ж було багато браку.

А потім Гіті Пасанд взяв і забив. Після серії рикошетів відзначився Щапа.

За такого рахунку і завершився перший тайм цього двобою.

Другий тайм був кращим для нас. Тільки відновилася гра як Сергій Чепорнюк вдало завершив комбінацію своїх партнерів.

Потім були суцільні каруселі. Забити могла як одна, так і інша команда. Були і штанги і перекладини, але зрозуміло було, що гра триває до голу. Приємно що забили ми, відзначився Якунін.

Також читайте:   Футзал. Кубок України. Меркурій 6:5 Енергія (відео)

Гра тривала саме до цього голу. Іранці, намагаючись врятувати поєдинок, пішли у ва-банк випустивши п’ятого польового гравця, але це їм не допомогло. По черзі, Лисенко і Струк відправляли шкіряного у пусті ворота гостей.

Все на що спромоглися іранці, так це відквитати один гол під завісу поєдинку.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує звитягу Енергії із рахунком 4-2, а це означає, що завдяки цій перемозі саме «енергетики» поборяться за третє підсумкове місце на цьому турнірі.

Результати решти поєдинків третього ігрового дня наступні:

Рекорд 2:6 Іберія
Газпром-Югра 4:0 Кардинал
ЦСКА 3:0 ЛТК

Сьогодні, 20 серпня, завершальний день турніру, команди визначать підсумкові місця на яких вони завершать Кубок Львівщини-2011.