Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:2 Дніпро (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:2 Дніпро (відео)

І з Кучеровим справи не дуже

У 15-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Дніпропетровська команду Дніпро.

На жаль, ця гра завершилася поразкою львівських футболістів із рахунком 0-2.

Після того, як львівська команда перемогла у середині тижня в Кубку України харківський Металіст, здавалося що на куражі команда здобуде позитивний результат і у грі з Дніпром.

Але, це хіба що здавалося, бо Карпати знову програли і після цього туру знаходяться за 1 очко від зони вильоту.

Перед тим як розпочати огляд матчу скажу, що знову прикро за ситуацію із вболівальниками. На Металісті був цілий стадіон, а ось вчора людей було по мінімуму. Чому так? Ціни на квитки і погана гра Карпат. Все-таки 30 гривень не дуже то і дешево як показує практика.

Розпочався поєдинок для Карпат із шоку. Вже на 3 хвилині команда пропустила.

Кулаков розвів на фланзі Гомера прострілив у штрафну, де Калініч по-футзальному замкнув передачу партнера.

Довгий час наша команда не могла прийти і десь зсередини тайму таки почала створювати небезпечні моменти. Найбільше виділявся серед всіх гравців Федецький, який цього разу діяв у нападі. О_о. Але, свої моменти він так і не реалізував.

Другий тайм – це така сама гра що і у першому. Карпати пробують атакувати, а Дніпро діє на контратаках. Але, але і знову ж але. Знову ми не забиваємо, а натомість пропускаємо і в більшості.

Також читайте:   Футбол. Ліга чемпіонів. Динамо Загреб 1:1 Динамо Київ (відео)

На 62 хвилині у Дніпра був вилучений Інкум. Те за що його попросив суддя покинути поле увійде в історію. Легіонер Дніпра якраз покидав поле через заміну, зняв футболку ще до того як вийти за межі поля за що його і вилучили (друге попередження). 😀

Вроді би Карпати мали скористатися чисельною більшістю, але не тут то було.

82 хвилина – Дніпро заробляє штрафний, до м’яча підходить Кравченко і чудовим ударом вколочує шкіряного у сітку воріт, які захищав Тлумак.

Гру можна було завершувати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу гостей із берегів Дніпра з рахунком 2-0.

Після цього туру у турнірній таблиці Карпати залишилися на 14-ому місці, маючи у своєму активі лише 11 залікових пунктів.

Наступний, 16-й тур чемпіонату відбудеться 4, 5 і 6 листопада. Львівські Карпати свій поєдинок проведуть 5 листопада. У цей день вони на своєму полі прийматимуть маріупольський Іллічівець.

Початок гри о 16 годині. Пряму трансляцію поєдинку можна буде переглянути на телеканалі «Футбол».