Футзал. Чемпіонат України. Енергія 4:1 Ураган (відео)

Енергія перемагає Ураган

У 12-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму паркеті приймала сусідів із Івано-Франківська – команду Ураган.

Гра, на радість львівських фанатів футзалу завершилася перемогою саме «енергетиків» із рахунком 4-1.

Після вимушеної паузи, пов’язаної із матчами збірної відновився чемпіонат України з футзалу. Відновився і знову йде на вимушену перерву. Чесно кажучи, трохи смішно складений наш календар. Команди відпочивають, одну гру зіграють і знову відпочивають.

Весело, аж сміятися не хочеться. Але, що маємо, те маємо.

Та переходимо до огляду поєдинку. Цю гру у Львові очікували із нетерпінням. Ще б пак, на гру до Львова завітала команда, яка є діючим чемпіоном країни, плюс непримиренний суперник. Чесно кажучи, команда з Франика розчарувала. Незважаючи на велику кількість бразильців у складі Ураган виглядав слабо і Енергія справедливо перемогла.

Розпочав погром суперників Денис Овсянников, який вже на 2 хвилині поєдинку відкриває рахунок у матчі чудовим ударом із-за штрафної.

Ураган пробував відігратися, але нічого путнього у них не виходило. Єдиний шанс цієї команди був 10-ти метровий, але Валенко його не реалізував.

Також читайте:   Євро-2022 (U-19). Основний раунд. Результати матчів другого ігрового дня

А другому таймі Енергія і взагалі декласувала своїх суперників. Відзначалися – двічі Павленко та раз Макаєв.

На що спромоглися гості, так це на гол престижу (відзначився Цвєлих) у кінці поєдинку.

Підсумовуючи гру скажу, що львівська команда провела напевно одну із кращих ігор у сезоні і впевнено перемогла.

Пропоную переглянути відео фрагменти цього поєдинку:

В інших матчах цього туру були зафіксовані такі результати:

Єнакієвець 2-3 Локомотив (поєдинок був затьмарений травмою Дмитра Клочка)
Моноліт 5-2 Кардинал-Рівне.

Таким чином, трійка лідерів у турнірній таблиці після цього туру виглядає наступним чином:

1. Енергія – 24 пункти після 10 ігор
2. Локомотив – 23 пункти після 10 ігор
3. Ураган – 16 очок після 9 ігор.

Наступний, 13-й тур чемпіонату відбудеться аж 24 грудня. Така велика пауза пов’язана із тим, що свої матчі проводитиме збірна України.

Так от, 24 грудня львівська Енергія зіграє свій поєдинок на виїзді із харківським Локомотивом. Поєдинок обіцяє бути дуже цікавим. З Локомотивом завжди важко грати, плюс ця команда цього демонструє досить цікаву гру.