Як музика впливає на людину

Як музика впливає на людину

Сьогодні поговоримо на одну цікаву тему. А саме – як музика впливає на кожного із нас. Спробуйте уявити собі життя без музики. Ви не будете чути ніжних колискових, величних симфоній, жвавих естрадних пісень, романтичних серенад та різних приємних мелодій. Важко собі уявити яким би похмурим та нудним було таке життя.

Насправді музика торкається практично усіх людських почуттів. Своїм впливом вона збуджує, заспокоює, надихає та підносить, викликає сльози та захват. Музика володіє надзвичайною могутньою силою, яка промовляє до нашого серця. Але чому музика так впливає на усіх нас? Відповідь доволі проста – музика це дивовижний дарунок від матінки природи. А оскільки це дарунок, то він повинен бути доступним до всіх – як молодих, так і людей старшого віку. А ще попри все музика справляє на людину благотворний вплив. І цей безцінний дар потрібно шанувати та цінувати.

Сама пособі музика має доволі давню історію. Ще в далеких віках африканські племена грали на барабанах, дзвіночках та рогах. У стародавньому Китаї грали на своєрідних губних гармошках та багатоствольних флейтах. Народи Ізраїлю, Єгипту, Індії використовували арфу. Навіть у Біблії говориться про те, що був чоловік, якого звали Ювал і що він «був батьком усім, хто держить в руках гусла та сопілку». Ізраїльський цар Соломон купував найкращу деревину з якої виготовляли арфи та різні струнні інструменти.

В стародавні часи, щоб послухати музику потрібно було або самому вміти грати на якомусь інструменті, або слухати як грає хтось інша людина. В наш час дещо простіше вам достатньо лише натиснути на кнопку і любий пристрій, який має можливість відтворювати музику, буде доносити до вас ваші улюблені мелодії. Проведені дослідження в цій галузі показали, що діти віком від 8-ми до 18-ти років слухають музику в середньому більше як дві години на день.

Це все допомагає нам зрозуміти, що музика відіграє велику роль у житті сучасної людини. І своє існування вона не мислить без музики.

Цікаво, а як ви відноситеся до музики і які жанри музики вам більше всього до вподоби?




Публікації по темі:

коментарів - 12 може ще щось напишете?

 1. danc1r0k 04.12.2011 пише:

  Для мене музика – це те, що може підняти мені настрій і під що можна потанцювати, а оскільки танцювати я дуже люблю, то музика для мене все! 🙂

 2. russo turisto 04.12.2011 пише:

  Прекрасная мелодия, по душе. Но я больше всего люблю Бетховена и Моцарта, и сам не знаю почему. Наверное в этом виновата сама музыка.

 3. Хороша музика це звуки природи довкола нас. Та в містах ми товчемо в бубен так як природа лишилася далеко за околицями міста.

 4. adekvat 04.12.2011 пише:

  Про що стаття. Тексту повно нового ніц 👿

 5. Кристинка 13.02.2013 пише:

  Мне ета информацыя очень помогла!Мне5 за неё поставили 12 балов.Спасибо создателям за етот сайт! 🙂
  Я балдею от вас :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 😮 😮 😮 😮 😮 :rolleyes: :rolleyes:
  Я очень радая! 💡 💡 😀 😀 😀 😀 😛 😛 😛 😛 😛 😛 💡 💡 💡 💡 💡 💡 💡 💡 💡 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  Вы супер! :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music: :music:

 6. Кристинка 13.02.2013 пише:

  adekvat, ето ты “Ниц” а сайт супер!

 7. Tiger 13.02.2013 пише:

  russo turisto, 9-ту симфонію чув?

 8. Tiger 13.02.2013 пише:

  Кристинка, а чому не українською? 👿

 9. russo turisto 13.02.2013 пише:

  Tiger, Мне по душе больше всего Лунная соната Бетховена.

 10. zars 13.02.2013 пише:

  russo turisto пише:
  Tiger, Мне по душе больше всего Лунная соната Бетховена.

  Не бреши! “Інтернаціонал” – твоя сьтіхія…

 11. Спасибо большое вам 💡 💡 💡 💡 💡

 12. LOL 04.05.2014 пише:

  В кожного є свої погляди на музику 🙂
  Я не зациклююся на одному напрямку музики(все залежить від настрою) :music: 😉

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*