Футзал. Чемпіонат України. Кардинал-Рівне 1:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Кардинал-Рівне 1:1 Енергія (відео)

Кращий гравець у складі Енергії - Лисенко

У 15-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою із Рівного – Кардинал-Рівне.

Гра завершилася бойовою нічиєю 1-1.

Після того, як у другому колі чемпіонату відбувся казус у Львові, коли судді то призначали, то відміняли пенальті у грі команда із Рівного пообіцяла «енергетикам» зробити «гарячий» прийом у третьому колі чемпіонату. І вони таки свого слова дотримали.

Звітна гра виявилася бойовою, перемогу могла вирвати як одна, так і інша команда.

Що можна сказати по грі? Енергії і на далі бракує капітана команди – Валерія Легчанова (травма). За те, у тренерську зону повернувся головний тренер Гончаренко, який відбував дискваліфікацію.

Розпочався поєдинок із атак Кардиналу, який протягом першої 20-ти хвилинки мав кілька хороших моментів, щоб відзначитися, але то підводив брак майстерності, то кіпер Енергії Лисенко ставав на заваді.

Львівська команда ж виглядала мляво і моментів створила обмаль.

Перша половина зустрічі так і завершилася із «сухими» нулями на табло.

Друга половина зустрічі подарувала вболівальникам голи. Гра знову ж таки проходила у обопільних атаках, але знову ж таки було багато браку у діях гравців. Напевно зал таки замалий, бо досить часто гравці втрачали м’яч у простих ситуаціях. Воротарі практично не вступали по-справжньому у гру.

Також читайте:   ЧС-2021. Група «Е». Парагвай – Іспанія – 0:4

І лише, коли на 34 хвилині Енергія відкрила рахунок (після пасу Струка відзначився Якунін), тоді пішла «жара». Кардинал полетів усією командою вперед і за три хвилини добився бажаного. Ударом під перекладину відзначився Волянюк.

До кінця гри команди ще мали моменти, щоб вирвати перемогу, але воротарі не підвели.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує результативну нічию 1-1, а це означає, що у турнірній таблиці ці команди набирають по одному заліковому пункту.

В іншому матчі цього туру у харківському дербі сильнішим був Локомотив 5-0.