Концерт Ірини Федишин у Львові

Концерт Ірини Федишин

Україна колядує, колядує вся Земля…. Так і має бути… Різдво ж наступило, син Божий народився. Христос народився – Славімо Його.

Зараз в Україні та у Львові проходять масові святкування. Жива шопка, льодовий палац, вертепи, свято Пампуха, а також Різдвяний ярмарок, все це є у нашому місті. Як буде час і можливість Воробус обов’язково відвідає ці події і ознайомить вас із ними.

А поки що, хто святкує у хаті, хто на вулиці, хто ходить по гостях, щоб все у них з’їсти. 🙂 А хто на концерти, які відбуваються у нашому місті.

2 січня у Львові виступав гурт «Пікардійська терція», 10 січня ж буде виступати львівська співачка – Ірина Федишин.

Що це буде за концерт, яка буде програма, де він буде відбуватися, квитки та багато іншого читайте далі.

Почну, мабуть, із того, що концерт Ірини Федишин відбудеться у приміщенні Львівської опери, знаходить у центрі нашого міста.

Львівська співачка дасть не лише один, а цілих два концерти. Один із них відбудеться о 18 годині, інший – о 20 годині. Тому, є більше шансів потрапити на концерт.

Програма культурної події

Вона називається «Україна колядує».

Як і минулого року, співачка буде колядувати різні колядки, а також заспіває кілька нових пісень із свого репертуару. Можна не сумніватися, будуть і гості, хто саме? А це питання відкрите, бо у офіційній афіші нічого про них не сказано. Сказано лише, що зіркові… Також зазначу, що у дійстві буде задіяно більше 100 осіб.

Квитки? З цим питанням складно, але інформація досить оперативно обновляється у групі співачки у соціальні мережі ВКонтакті.

За інформацією звідти, квитки ще є, і їх ціна коливається від 250 до 300 гривень. Купити їх можна у приміщенні кас Львівської опери. Залишилося 45 квитків номінальною вартістю, як кажуть дорого.

Але, буквально нещодавно прочитав один прикол, що на концерт будуть впускати і на стоячі місця за ціною 50 гривень. Тобто платиш 50 гривень, а де ти будеш невідомо. Аж цікаво… Скільки ж людей може вмістити приміщення опери? Думаю не багато. Хто хоче йти на концерт і дві години стояти?

Та якби там не було, концерт відбудеться і до нього залишилося вже мало часу.

Насамкінець, пропоную послухати пісню, яку співає саме головна героїня сьогоднішньої статті – Ірина Федишин. Її назва – «Україна колядує»:
Публікації по темі:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 08.01.2012 пише:

  минулого року на Різдво вона співала те ж саме і до статті на тему концерту був доданий той самий кліп що і до цієї)), навіть ще кролі у кліпі є(бо минулий рік був роком кроля). Програма називалась також ідентично – “Україна колядує”, єдине що квитки тоді були від 60 до 220 грн. а зараз від 250 до 300). І ще організатори на зразок досвідчених кухарів, які обов’язково додають до страви якісь спеції для особливого присмаку, вирішили додати до дійства присмак рагулізму запропонувавши ще для максимальної вигоди стоячі місця, напевно тому що розуміють, що ідентична програма 3 роки підряд – це буде занадто, навіть для рагулів. 😮

 2. Stakeholder 08.01.2012 пише:

  не той смайл)) там мав бути eek))

 3. russo turisto 08.01.2012 пише:

  У блондинок розум короткий… :rolleyes:

 4. Stakeholder 08.01.2012 пише:

  Також після прослуховування фрагменту пісні Україна колядує в мене чомусь ні з того ні з сього почала крутитись в голові пісня Оксани Білозір – Не в тому річ, яку я останній раз чув напевно років 10 назад)), роки йдуть а попсові мотиви і семпли не міняються 😡

 5. Vorobus 08.01.2012 пише:

  russo turisto пише:

  У блондинок розум короткий… :rolleyes:

  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*