Теніс. Australian Open. Федерер 1:3 Надаль

Надаль перемагає

Про цей вид спорту на блозі Воробуса згадують не часто, але сьогодні цей день таки настав. Якщо ви не здогадалися, мова іде про теніс.

У ці дні в Австралії проходить один із чотирьох турнірів Великого шолома, які протягом року проводяться у цілому світі. На черзі Австралія.

26 січня 2012 року у півфіналі чоловічих змагань між собою зустрілися запеклі суперники, а це – іспанець Рафаель Надаль та Роджер Федерер.

Свого часу обидвоє займали першу сходинку у світовому рейтингу.

На даний час Надаль на другому місці, а Федерер на третьому.

До цього поєдинку, а він вже 27-й між цими суперниками, перевага була на боці іспанця. У нього в активі 17 перемог, у швейцарця – всього лише дев’ять.

Хто ж переміг цього разу, які казуси очікували на тенісистів у цьому матчі та багато іншого читайте далі.

Розпочався поєдинок без розвідки. Помітно було, що суперники добре знають один одного і перемогти вдасться лише тоді, коли буде максимальна самовіддача. Краще почав гру швейцарець, він навіть зробив брейк на подачі іспанця, але під кінець партії все вирівнялося і на глядачів чекав тай-брейк, де сильнішим був Роджер.

Друга партія стала страшним сном для швейцарця. Іспанець із самого початку заволодів ініціативою і раз за разом змушував свого суперника помилятися.

Також читайте:   Молодіжна Екстра-ліга (U-20): підсумки сезону. "КДЮСШ", «КоПа», "Коцюбинська ДЮСШ""

А у середині другої партії, за рахунку 5-2 на користь Надаля, відбувся казус. Справа у тому, що сьогодні в Австралії святкують свято – День Австралії. Так от, у місті був запущений салют і прийшлося переривати поєдинок.

Буває і таке.

Повертаючись до гри скажу, що цю другу партію таки виграв Надаль із рахунком 6-2.

Третій сет був вже набагато цікавішим, але знову ж таки іспанець в кінці дотиснув колись першу ракетку світу. У підсумку 7-5.

Переломною і останньою виявилася четверта – остання партія у цьому матчі. Суперники йшли сет у сет, але все вирішилося на подачі Федерера за рахунку 4-4. Іспанець робить брейк, згодом з труднощами бере свою подачу і здобуває перемогу у поєдинку.

Федерер 1-3 Надаль (7-6, 2-6, 5-7, 4-6).

Надаль перемагає і у неділю у фінальному поєдинку зустрінеться із переможцем пари Джокович – Мюррей, які зіграють між собою завтра.

До слова, саме Джокович на даний момент являється першою ракеткою світу. Мюррей також далеко не втік, бо знаходиться на четвертій сходинці рейтингу.

Побачимо, хто ж стане переможцем першого турніру цього року. І як завжди, блог Воробуса вас про це проінформує.