Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 4:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 4:1 Енергія (відео)

Локомотив перемагає Енергію

У 27-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із харківським Локомотивом.

На жаль, поєдинок завершився поразкою нашої команди із рахунком 4-1.

І все-таки, Локомотив – хороший суперник для Енергії. Команда із Харкова молода і дуже сильно грає на своєму майданчику. Одразу ж після фінального результату цього поєдинку згадався минулий тур, коли Локо втратив очки у Донецьку.

А уявіть собі якби вони виграли, то тепер би вже все залежало не від Енергії, а від Локо.

Але, розмови розмовами, повертаємося до звітного поєдинку. Отже, львівська команда приїхала у Харків з одним бажанням – не програти, що би зробило їх чемпіонами.

Розпочався поєдинок із атак господарів майданчика. Вони буди-що хотіли забити швидкий гол і це їм вдалося.

3 хвилина – Білоцерківця вивели сам-на-сам із кіпером львів’ян Кардашем і вже 1-0.

Після цього епізоду господарі віддали ініціативу і вже Енергія почала атакувати. До пори, до часу у них нічого не виходило, але на 14 хвилині Струк таки міг забити, але «Локо» врятувала штанга.

Невже фарт відвернувся від нашої команди? Але, як виявилося пізніше ця думка була хибною.

На початку другого тайму (23 хвилина) львівській команді вдалася чудова атака, на удару позицію вивели Павленка і вже 1-1.

Також читайте:   Збірна України (U-19) зіграє на турнірі у Хорватії

А ось що було згадувати не приємно. Гості «поплили» і до кінця гри пропустили ще три голи.

Розпочалося все із того, що Федорченко кинув по флангу вперед Кисельова, той в куті майданчика виграв боротьбу у Дмитра Бондаря, після чого пішло повернення на Федорченка, який в шпагаті переправив м’яч у ворота. Йшла 24 хвилина.

А коли на 33 хвилині Клочко втік від захисників гостей і вдало пробив повз Кардаша, то стало зрозуміло, що в сьогоднішній грі гостям зі Львова нема на що розраховувати.

Енергія пробувала зіграти із 5-им польовим, але все що вони змогли так це напоролися на контратаку, яку вдало завершив Дмитро Сорокін.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Локомотива із рахунком 4-1, а це означає, що розрив у турнірній таблциі між харків’янами та Енергією скоротився до мінімуму.

Тепер в останньому турі, який відбудеться 26 травня, львівській команді треба будь-що перемагати Єнакієвець, який до Львова вже приїде не мотивованим.

Якщо ж львівська команда цього не зробить, то самі розумієте, чемпіонство можна буде втратити.

Чекаємо суботи і звісно що перемоги від улюбленої команди.