Суперфінал кубка мех-мату з футзалу у ЛНУ - Блог про Львів

Суперфінал кубка мех-мату з футзалу у ЛНУ

Кубок мех-мату

29 квітня в Україні відзначали день українському футболу. З цієї нагоди у місті Львові та на його околицях проводилися різноманітні змагання.

Ні для кого не секрет, що футбол являється спортом №1 в нашій країні. Наші команди неодноразово брали участь у престижних європейських змаганнях, а збірна України доходила до 1/4 фіналу чемпіонату світу.

Воробус теж не залишився осторонь цього свята і також зіграв на турнірі, який присвячувався дню математика у ЛНУ імені Івана Франка та щорічному дню футболу.

Гру ми провели 28 квітня у суботу і що радує перемогли своїх молодших суперників.

Хто з ким грав?

Кожного року в ЛНУ імені Франка у честь дня математика механіко-математичний факультет проводить поєдинок між збірною викладачів та збірної студентів.

Наскільки мене не зраджує пам’ять востаннє студенти перемагали викладачів ще десять років тому. Термін великий, що не кажіть і скажу вам чесно, цього року вони могли порушити цю негативну тенденцію.

Коли ваш автор прийшов у спорткомплекс ЛНУ, що на вулиці Черемшини, то побачив, що студенти вже активно тренувалися: відробляли різні комбінації, били по воротах, тренували воротаря тощо.

Наша ж команда зібралася майже перед самим початком гри і чесно, якась була недооцінка з нашого боку. Буває…

А коли, на другій хвилині гри ми повели у рахунку 2-0 (двічі відзначився Іван Звізло), здавалося все, гра зроблена і «попахує» розгромом. І тут настала повна розслабленість.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Олімпік 0:1 Карпати (відео)

Поступово студенти гру вирівняли і вже вони удар за ударом били по наших воротах, де, до слова, ловив м’ячі саме ваш автор.

Під кінець першого тайму студенти один гол відіграли, і на перерву ми пішли за рахунку 2-1 на користь викладачів.

Друга половина зустрічі розпочалася із нашого голу – відзначився Олег Романів. 3-1, чим не заявка на нашу перемогу?

І знову далася взнаки стара як світ істина – треба грати до завершення поєдинку. Студенти знову ж таки заграли активніше і через пару хвилин скоротили рахунок у зустрічі до мінімуму та і вік почав даватися взнаки.

Але, викладачі є викладачі. Команда досвідчена, неодноразово наші гравці грали у різних турнірах і перемогу таки здобули.

Вчасно тайм-аут взяв капітан команди Ігор Кузь, вчасно змінили тактику, трохи себе похвалю, бо в деяких епізодах виручив команду. Одним словом, досвід є досвід.

Приємно, що підростає нове покоління, але ми таки сильніші 3-2.

По завершенні гри було помітно, що студенти були розчаровані, але нічого не поробиш, це спорт, а перемагає сильніший.

Насамкінець, назву імена людей, які грали за викладачів і долучилися до перемоги команди: