facebook

Враження від футбольного поєдинку Україна – Чехія. Погляд із середини.

Україна грає внічию з чехами

Що ж настав час розповісти про вчорашній поєдинок між збірними України та Чехії, а саме як ваш автор на ньому побував. Отже, зібралися ми бандою перед футболом, попили 1517, поговорили.

Мій колега навіть пісню замовив «Червону Руту». Ех душа радувалася. Ми ж – українці. 🙂

Дорога до стадіону чогось особливого не принесла, хіба що ми зустріли діток, які розмальовували людей. Ну як не розмалюватися. Схожий був я згодом на клоуна, але це ж футбол. 😀

Стадіон. Чесно не дуже мені сподобалося як людей пропускали через ці турнікети. Ну треба якось пришвидшити цю процедуру, дійсно черг було багато і люди багато хто запізнилися на початок поєдинку.

Перед тим на вході стюарди перевіряли людей чи не несуть чогось забороненого. Скажу так як думаю, слабо вони перевіряли, бо при бажанні міг би пронести на стадіон багато чого.

А ось коли я вже прийшов на своє місце про всі проблеми та негаразди забув. Атмосфера на стадіоні була просто неймовірною. Вільних місць я не бачив та і кажуть що дуже багато було ще людей без квитків. Не знаю чи цьому можна вірити, але мені якось це по барабану, я дивився футбол.

Фанати. Як не згадати про них. Вони просто заводили публіку різними кричалками, піснями. Люди, які були на стадіоні не могли просто сидіти спокійно і допомагали. Ваш автор так підтримував збірну, що в одному із епізодів мене показали по телебаченню. Ой сміху ж було згодом, коли почав читати смс-ки.

Розмальований Воробус на лиці, у символіці збірної і стрибає. Відкрию маленький секрет, ми цього оператора просто дістали. Коли він наводив на нас камеру, то ми кричали, махали шарфами, прапорами. Таки докричалися…. Тепер став Воробус зіркою. 😀

Десь на середині першого тайму, якщо мені не зраджує пам'ять стадіоном пішла хвиля. Люди одразу ж підтримали цю ідею і пішло, поїхало. Одразу ж згадав собі матч Євро-2012 на якому вдалося побувати. Тоді, з хвильою було туго.

У перерві люди хто фотографувався, хто пив пиво, хто просто відпочивав. До речі, про пиво. Воно як і колись коштувало там 15 гривень, але на відміну від матчів Євро-2012 було алкогольне.

Другий тайм – це шоу від фанатів, димовухи і плакат на захист української мови. Це було щось. І знову ж таки хвиля, крики фанів, гім в кінці поєдинку. Все це було.

Футбол завершився, матчем я задоволений, єдине що бракувало у цей вечір, так це перемоги нашої збірної. Фарт завершився напевно.

Слава Україні – Героям Слава.
Публікації по темі:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Walerka 16.08.2012 пише:

  На стадіоні це не перед телевізором

 2. Лапо4ка 16.08.2012 пише:

  Ви обіцяли про нас згадати … 😉 🙂 а фарба відмилась ? 😉

 3. Лапо4ка 16.08.2012 пише:

  найважче замальовувалась борода 😆 треба було довго пензликом тицькати :facepalm:

 4. Vorobus 16.08.2012 пише:

  Лапо4ка, я пам’ятаю, завтра коли мені дадуть ваше фото одразу ж напишу про вас 😉

 5. Vorobus 16.08.2012 пише:

  Лапо4ка пише:

  Ви обіцяли про нас згадати … ;) :) а фарба відмилась ? ;)

  ой та з горем пополам відмилась, але дякую 🙂 😳

 6. Patron 16.08.2012 пише:

  Про матч – наши добре зіграли позиційно, але починаючи з середньої лінії, у них запліталися ноги. Стільки браку я давно не бачив.
  Про атмосферу – все дуже класно, але димовухи були лишніми, згоден з Воробусом – явний ляп безпеки стадіону!
  Дорога назад також буда веселою – в маршрутці співали Червону Руту, Під Львівським замком, Многая Літа шоферу 😀

  Але найбільшою загадкою для мене лишилось те, чому Воронін в прощальному своєму матчі не зіграв не хвилини 😕

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*