facebook

Ім’я Тарас

Тарас

Вчора у рубрику «Запитай у Воробуса» надійшло запитання від людини, яка назвала себе – Рутар.

Його запитання було наступного типу, цитую: «Доброго дня, Воробусе, чи не могли би ви написати про ім’я Тарас?».

Відповідаю, зазвичай ми пишемо про імена лише тоді, коли в людей є іменини, але останнім часом зробили винятки, схоже що вони продовжаться. Читачі хочуть, то будемо писати.

Отже, ім’я Тарас грецького походження і означає – «Бунтар», той що наводить хаос. Непосидючий.

З дитинства маленький Тарас відрізняється рухливістю і впертістю. Він абсолютно не піддається впливу і завжди поступає по-своєму, навіть якщо робив вигляд, що абсолютно з усім згоден. Зазвичай ці хлопчики відрізняються розумом і різноманітними талантами, але для того, щоб реалізувати свої ідеї, їм не вистачає цілеспрямованості.

Тарас росте досить нетовариським малюком, і у нього зазвичай трохи близьких друзів. Він завжди занурений у свої думки, мовчазний і любить читати або дивитися телевізор у вільний час. У людях Тарас розбирається досить добре і може сам познайомитися з людиною, яка його цікавить, але робить це як би нехотячи.

Діяльність. Через нестачу честолюбства Тарас може упустити багато можливостей у своїй кар'єрі. Взагалі він більше підходить на роль виконавця, так як йому потрібен керівник в справах. У нього не виходить вирішувати організаційні питання, коли потрібно домовитися або щось дістати. Нові справи дуже його лякають через потенційні труднощі, з якими Тарас може зіткнутися.

Здоров’я – нормальне, любить займатися футболом, лижами та легкою атлетикою. Через це мало хворіє, на відміну від своїх однолітків.

Щодо сімейного життя, то дружина Тарасу необхідна господарська та активна для того, щоб доповнити свого чоловіка, в якому не вистачає працьовитості та ініціативи.

Якщо дружина візьме на себе турботи по господарству, то Тарас в цьому випадку зможе впритул зайнятися матеріальним благополуччям.

Часто його обраницею стає розлучена жінка, і навіть наявність у неї дітей не зупиняє Тараса. Шкідливих звичок у нього не так багато і п'є він досить мало. У домашніх справах він практично не бере участі, хіба що контролюють витрати своєї дружини. Головне, щоб при цьому Тарас не став проявляти скупість і дріб'язковість.

Щодо амурних справ, то Тарас найкраще крутити шури-мури із дівчатами, що носять ім’я:

Ганна, Любов, Таїсія, Ольга.

Не бажано мати ніяких стосунків із дівчатами з іменем:

Дарина, Олена, Юлія, Марта.

І як не згадати іменини, а Тараси свій день Ангела святкують:

25 лютого, 9 березня, 10 березня, 22 березня, 26 травня, 20 червня, 15 серпня, 25 жовтня/

Ось такі от вони, люди з іменем Тарас.

А, насамкінець, пропоную переглянути відео, де співає якраз людина, яка носить ім’я Тарас:
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Тарас 05.12.2012 пише:

    Красно дякую пане Воробусе =))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*