Футбол. Чемпіонат України. Шахтар 3:0 Карпати (відео)

Шахтар 3:0 Карпати

У 24-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися з діючим чемпіоном країни – донецьким Шахтарем.

На жаль, для фанатів «зелено-білих», гра завершилася повним фіаском команди зі Львова із рахунком 0-3.

Після перемоги у минулому турі над Севастополем львівська команда їхала на гру із діючим чемпіоном країни у хорошому настрої.

Десь у підсвідомості навіть думалося, що Карпати зможуть відібрати очки в одного із грандів нашого футболу.

Але, як згодом показала гра, не варто себе тішити ілюзіями. «Леви» програли і зробили це без жодних шансів.

Розпочалося побоїще нашої команди вже на 12-й хвилині, коли після навісу Срни відзначився ударом головою – Едуардо. Він же й на 43-й хвилині зумів оформити дубль в грі.

Давненько не пам’ятаю щоб цей гравець збірної Хорватії забивав. Чесно, я вже про нього й забув. Але, як бачимо, тренер команди з Донбасу саме в грі з Карпатами дав шанс цьому гравцю. Як і Соболю, що замінив дискваліфікованого Кучера.

А що Карпати? Вони виглядали слабо. Плюс до того всього в їх діях спостерігалася якась переляканість.

Ну, як можна робити такі помилки як на 51-й хвилині? Поки гравці Карпат думали хто має вибивати «шкіряного», Адріано взяв і збив, зробивши рахунок в грі 3-0.

Також читайте:   Футбольна Україна програє Туреччині (відео)

Після цього епізоду гру можна було сміливо завершувати. Карпати пробували забити гол престижу, але на удар Голодюка вдало зреагував кіпер «гірників» – Каніболоцький.

Господарі ж поля подій не форсували і довели поєдинок впевнено до своєї перемоги.

Звучить фінальний свисток, який фіксує впевнену перемогу Шахтаря із рахунком 3-0, а це означає, що саме «гірники» і на далі залишаються лідерами чемпіонату маючи у своєму активі 47 очок.

На три менше у Дніпра, щоправда команда Рамоса провела на одну гру менше.

Карпати ж із 22-ма пунктами залишаються на 10-ому місці в турнірній таблиці.

Наступний, 25-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень. І знову на «зелено-білих» очікує непросте випробування. Справа у тому, що в гості до Карпат 12 квітня приїде не хто інший, а «фізрук» із своєю командою – Динамо Київ.

Буде важка гра, але віримо у перемогу нашої команди. Додам, що початок о 17 годині.

Насамкінець, же пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між Карпатами та Шахтарем: