Футзал. Чи зможе Енергія таки пройти харківський Локомотив? (відео) - Блог про Львів

Енергія чи Локомотив?

Поступово черговий сезон в екстра-лізі серед такого виду спорту як футзал підходить до свого логічного завершення.

Зараз настала пора вирішальних поєдинків в яких, що приємно, приймає й участь наша львівська команда – Енергія.

Грає вона правда поки що свою серію з харківським Локомотивом невдало, але ще є шанс щоб все виправити у Львові.

Блог Воробуса спробує проаналізувати дії команди в Харкові, також зробити свій прогноз на можливих призерів цьогорічного чемпіонату.

Отже, спершу кілька слів про другу гру львівської команди проти Локомотива. Як і перший, другий поєдинок також проходив в Харкові.

І варто сказати, що наша команда в цій грі виглядала вже не такою безпомічною як це було в першій грі. Навіть більше скажу, в першій 20-ти хвилинці «енергетики» могли як мінімум забити тричі.

Проте, вкотре вдалу гру в рамці харків’ян демонстрував їхній кіпер – Євген Іваняк.

Як на мене, ключовим епізодом в грі стало вилучення гравця «Локо» – Олександра Сорокіна на 16-й хвилині першого тайму.

Головний тренер львівської команди – Павленко взяв тайм-аут після чого Кордоба вийшов 5-м польовим, але й ця тактика не дозволила нам відкрити рахунок в зустрічі.

Все з ніг на голову перевернулося в другій половині зустрічі. Локомотив ніби відпочив, прийшов у себе після першої гри і заграв так як вміє.

Також читайте:   Євро-2023 серед жінок. Що варто знати?

Досить швидко територіальна перевага господарів паркету втілилася в гол. Це Шамлі вдало використав свій шанс.

До честі нашої команди вони таки зуміли відігратися. Всередині другого тайму чудовим ударом під поперечину відзначився – Микола Грицина.

Десь після цього епізоду подумалося, що можливо в цій грі й будуть пенальті, але іншої думки був Сергій Журба.

Гравець Локомотива після подачі кутового вдало пробив чим зненацька застав кіпера Енергії – Володимира Кардаша.

Завершальні хвилини гри наша команда проводила з воротарем-ганялою, але відігратися Павленко та компанія таки не зуміли.

Рахунок в серії став 0-2 на користь харківської команди і тепер кожен матч може стати для нашої команди останнім в цій півфінальній серії.

Найближчий з них вже цієї суботи о 13 годині на паркеті палацу спорту «Галичина».

Шанси щоб скоротити рахунок в серії безперечно є, але моя думка така, що треба якось думати що робити із стандартами Локомотива.

Ну, не може так бути, щоб стільки голів забивалося саме із них?

В іншому півфіналі хмельницький Спортлідер веде у серії проти франківського Урагану із рахунком 2-0.

Тут думаю все зрозуміло. З 3-ох матчів хмельничани один таки точно заберуть.