facebook

Теніс. Ваврінка та Серена Вільямс – тріумфатори Roland Garros

Станіслав Ваврінка

Черговий робочий тиждень наступив, а з ним і відновлює свою роботу блог Воробуса. Писати, як завжди, є багато про що.

Тому, не гаймо часу, а поїхали…

Розпочнемо зі спортивних тем, адже в ці вихідні завершилися змагання на відкритому чемпіонаті Франції з тенісу, а також настав час підвести підсумки 8-ого туру забави під назвою – тоталізатор на блозі Воробуса.

Але, розпочнемо таки із тенісу.

Безперечно головною окрасою всього турніру, що має назву – «Roland Garros» стало протистояння у чоловічому розряді.

Після того, як змагання на ранній стадії покинув «король» грунту – Рафаель Надаль, фахівці в один голос заявляли, що нарешті перша ракетка світу – серб Джокович зуміє здобути перемогу на турнірі, який йому ще ніколи в житті не підкорювався.

Проте, як показали події наступних ігрових днів, думки фахівців були хибними. Була на «Roland Garros» ще одна потужна сила, яка теж претендувала на перемогу. І ім’я цієї сили – Станіслав Ваврінка за якого м’яко кажучи просто забули.

А дарма, адже по ходу змагань Стен обіграв свого співвітчизника – Роджера Федерера.

Фінальний поєдинок у Парижі між Джоковичем та Ваврінкою розпочався із брейку першої ракетки світу. Саме за Новаком і залишився перший сет, рахунок по геймах – 6-4.

Здавалося все, матч стає не цікавим і можна йти гуляти, але це було не так.

Ваврінці все частіше почали вдаватися чудові удари, які заставляли нервувати Джоковича.

Брейк і саме швейцарець забирає 2-й сет поєдинку, а потім ще й третій.

Отакої… Хоча, колеги з якими Воробус переглядав поєдинок всі в один голос говорили, що перша ракетка світу так просто не здасться.

4-й сет Новак Джокович розпочав із потужного спурту 3-0, але і після цього у його опонента не опустилися руки. Ваврінка відігрується і навіть більше змушує все частіше та частіше помилятися свого суперника.

У підсумку нерви у, здавалося непереможної, першої ракетки турніру здали і він у підсумку програв 4-й сет, а з ним і всю гру.

Браво, Ваврінка.

В жіночих змаганнях прогнозовану перемогу здобула американка – Серена Вільямс, яка у трьох сетах була сильнішою за чеську тенісистку – Люсію Сафарову.

Щодо парних змагань, то тут відбулася міні-сенсація у чоловіків. Вічно перші брати Браяни з боями, але таки програли парі Додіг-Мело.

В аналогічних змаганнях серед жінок перемогу здобула пара Беттані Маттек-Сандс (США)/Луція Шафаржова (Чехія).
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*