facebook

Коли перець стає стаканчиком

Перець-стаканчик

Хоч Ігор Воробус та багато інших людей кажуть, що алкоголь – це зло, пиячити не можна, але що я, що інші люди час від часу оковиту та інші спиртні напої таки п’ють.

Чому це відбувається? Напевно важко сказати. Хтось хоче розслабитися від важких трудових буднів, хтось просто вже сидить на стакані, а хтось бо так вийшло спонтанно.

Саме зі спонтанністю буде пов’язана тема наступної нашої публікації.

Отже, як я вже писав вище досить часто так стається, що ви потрапляєте на п’янку спонтанно. Люд сидить, в один момент хтось дає ідею і вже за якусь годину люд починає розпивати спиртні напої.

В цьому ділі головне мати гроші, бажання і компанію. Самі ж пиячити не будете.

Ок, спиртне ви маєте, закуску теж, але з чого ж пити?

Знаю, наші читачі зараз скажу, що з одноразових стаканчиків. Капітан очевидність, як кажуть. Та, що робити якщо їх забули купити?

Тоді приходиться думати, а що ж то такого придумати? Можна сісти на маршрутку та з’їздити у місто або ж просто піти в село, але:

1. 8 гривень лінь витрачати.
2. В селі стаканчиків може не бути і ви хіба що дарма витратите дорогоцінний вільний час.
3. Поки ви приїдете всю горівку вже вип’ють.

Що ж тоді робити? Варіанти два:

1. Пити алкоголь з горла.
2. Робити стаканчики з того, що є у вас під руками.

З горла пити якось не пасує. Так роблять алкоголіки, плюс наступного дня у вас може вискочити герпес. І що тоді? Знову ці лікарні, поліклініки, мазі, з дівкою цілуватися не можна. Ой, лишенько.

Приходиться робити стаканчики з того, що є у вас під руками. Пам’ятаю якось ваш покірний був поїхав з колегою на гриби. Приїхали, шукали лісові гостинці, само собою взяли з собою закуску, по мінімуму спиртного щоб посидіти на природі й забули, як на зло, стаканчики.

І тоді приятель подав геніальну ідею – зробити стаканчики з перців, які ми взяли з собою в дорогу.

Як саме виготовити стаканчик?

Берете ніж, вирізаєте з нього серединку і виходить стаканчик. Його можна використовувати й громадських місцях. Люди навіть не здогадаються що ви з нього п’єте і чи взагалі п’єте.

Як варіант приятель ще казав можна використовувати інші овочі та фрукти: помідор, яблука, груші. Одним словом все що буде під руками.

Просто коли будете лити горілку чи щось інше в овоч чи фрукт, то пам’ятайте, що смак буде також специфічний. Але, на село то піде.

Цю публікацію завершу словами: «Пийте в міру…».
Публікації по темі:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Lili 16.09.2015 пише:

  Круто придумано

 2. Alex_V 17.09.2015 пише:

  Якщо б Воробус поставив віджет с тегами, то слово “алкоголь” там було б одне з найжирніших 🙂 .

  Алкоголь – це наркотик. Раніше етиловий спирт вважався наркотичною речовиною. Ось ДЕСТи:
  1972 год: Этиловый спирт – легковоспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам, вызывающим сначала возбуждение, а затем паралич нервной системы.
  1982 год: Этиловый спирт – легковоспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам (ГОСТ18300-72 п.5.1 в изменённой редакции 1982 г. и ГОСТ 5964-82 п.4.1.).
  1993 год: Этиловый спирт – легковоспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом (ГОСТ 5964-93 п.7.1.).

  В 93 році спеціально відредактували ДЕСТ, щоб “толкати” людям алкоголь та споювати населення. Для чого, думаю і так всім зрозуміло.

  Фактично люди які несистематично вживають в міру алкоголь нічим не відрізняються від тих, хто несистематично нюхає кокаїн чи амфітамін, або таблетку “екстазі” десь на дискотеці закидує, чи по вені “герич” заганя, або просто курить травку(коноплю) в себе в підїзді/на балконі. І заклики “бухайте в міру” рівноцінні “коліться/нюхайте/закидуйтесь в міру”, що по суті є абсурдом. Що таке міра, як її визначити? Поняття міри в кожного своє. І з кожним разом ця міра робиться все більшою і більшою. Я розумію, що мав на увазі автор, але з тут треба бути обережним з висловами та заключеннями. Взагалі я рахую, що п”янку треба висвітлювати як явище ганебне, недостойне представника нації. Пиячать “черті”, ізгої. Так само як і вживання інших якихось наркотиків. Я не є якийсь ярий борець з алкоголем і сам деколи грішу, але стараюсь як можна рідше це робити. А тут захожу на блог Воробуса, а він мене провокує своєю публікацією. 🙂

 3. Alex_V 17.09.2015 пише:

  “Знову ці лікарні, поліклініки, мазі…” Що вже були прецеденти? :)))

 4. YurOK 17.09.2015 пише:

  Тим же перчиком можна і закусити відразу 🙂

  • ViK 17.09.2015 пише:

   тоді прийдеться пити з горла =)

   хіба можна закусити останній “на коня”

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*