Де краще купувати побутову техніку?

побутова техніка

Купити побутову техніку зараз зовсім не складно. Були б гроші. Якщо пройтися по львівських супермаркетах електроніки можна побачити, що ціни на один і той самий товар можуть суттєво відрізнятися. Ще більше пропозицій і ще по привабливіших цінах – в Інтернеті. Так де ж краще купувати побутову техніку – в традиційних магазинах, чи в онлайнових?

Щодо супермаркетів. Їх перевагою є і широкий асортимент побутової техніки в наявності, і консультант, який може щось показати, розказати, та і самому можна добре роздивитися товар, який купуєш, якої він якості, з якого матеріалу зроблений, в кінці кінців можна включити і перевірити, як він працює. Недолік – у супермаркетах зазвичай дорожче.

Економлячи на покупках в Інтернет-магазинах ми мусимо розуміти, що позбавляємо себе деякого сервісу. Найперше – можливості ретельно перевірити товар перед покупкою. Добре, якщо товар справний, без дефектів. А якщо якісь проблеми і потрібен обмін? Ще з дрібною технікою простіше – пішов на пошту і відправив посилкою, а уявіть собі, що ви купили холодильник чи кухонну плитку, а з нею щось не гаразд і треба вертати в магазин. У місцевий супермаркет взяв і завіз, нехай міняють, з Інтернет-магазином може бути проблем побільше. Свого часу свою кухню ми купили в Новій лінії за 940 грн., у той час як в Інтернет-магазині можна було взяти десь за 850. Зараз ціни трохи вищі, але я про те, що зайва витрата в даному випадку була виправдана.

І ще один важливий момент. При покупках в Інтернеті, особливо через різні сайти оголошень, намагайтесь не робити передоплат, хіба що дуже вже довіряєте продавцеві та мали з ним справи раніше. Краще заплатити трохи більше при отриманні товару кур’єром чи у відділенні пошти, а то дуже вже багато шахраїв розвелося останнім часом. Заплатив гроші – а потім шукай вітру в полі. Тому якщо продавець обов'язково наполягає на попередній оплаті, добре подумайте, чи варто з ним зв'язуватись.

Можливо, з часом Інтернет-магазини і витіснять звичайні. Адже не потрібно витрачати гроші на оренду чи будівництво торгових залів, на їх оздоблення, платити зарплату штату продавців та касирів. Тим не менше на сьогоднішній день традиційні магазини все таки мають перевагу, адже для більшості покупців найважливіше прийти, побачити, помацати та перевірити в роботі товар, який вони збираються купувати.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Микола 24.05.2017 пише:

    Я завжди все намагаюсь купувати тільки в інтернеті.

  2. Экономя на покупках в интернет-магазинах мы должны понимать, что лишаем себя некоторого сервиса. Прежде всего – возможности тщательно проверить товар перед покупкой. Хорошо, если товар исправен, без дефектов. А если какие-то проблемы и нужен обмен? Еще с мелкой техникой проще – пошел на почту и отправил посылкой, а представьте себе, что вы купили холодильник или кухонную плитку, а с ней что-то не в порядке и нужно возвращаться

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*