Справа не в козлах

Не всі козли...

Всім відома вічна проблема: хтось когось не любить, хтось когось "кидає", хтось когось використовує. Як правило, ображеною стороною є жіноча половина людства, і тому навіть є всім давно відома фраза - "Всі чоловіки козли".

В певний момент я задумався над цим твердженням і дійшов до висновку, що це не зовсім так. А навпаки, - жіноча половина людства пожинає плоди свого характеру, який успішно працював протягом всього існування людини.

На мою думку, тема пікантна та актуальна і вона, можливо, буде зверненням до прекрасної та красивої, на жаль не завжди, половини людства.

Майже кожна дівчина, яка задумується про своє майбутнє життя, мріє про те, щоб в неї все було прекрасно. Вона хоче зустріти красивого та хорошого хлопця, щоб потім з ним прожити все своє життя. І ось вона виростає, закохується та навіть взаємно.

Все йде просто чудово: подарунки, квіти, ніжні поцілунки - кращого годі шукати.І ось вона вирішує, що це той єдиний та неповторний. Вона вирішує, що готова бути з ним. І ось відбувається перша ніч, все ніжно та прекрасно, вона щаслива. А потім ранок, вона просинається… А тут, бац ,його немає… І все, капець прийшов амурчику, він здувся, забухав…

Все так сумно та печально, дійсно шкода дівчинку. Можна погодитись, що хлопець козел.

Але я б так не сказав, сама винна, сама не навчилась розбиратись в людях. І взагалі вішалась на першого ліпшого. І таки це не все, бо хотілося б дізнатись чому цей хлопець такий. Чому він вирішив використати дівчинку? І чи був він колись іншим?

Як показує статистика опитувань, то більше ніж 90% опитуваних хлопців хотіли б серйозних стосунків з логічним продовженням. А що до дівчат, то процент тих які хотіли б такого самого, інший - 74%. Це маленьке "але". Заставляє задуматись. Але повернімось до цього поганого хлопця. Ріс собі хлопчина та нічого не планував, мав безтурботне життя.

Але з часом від підріс і в нього з'явилась симпатія, він почав проявляти увагу, робити хороші вчинки.Але перша симпатія повелась з ним не дуже добре, їй просто подобалось, коли їй роблять подарунки приділяють увагу і все. Ій було все рівно на те що він відчував, вона культурно від нього позбавилась. Але наш герой не сумував, це була просто невдача.

Потім з'явилась ще одна дівчинка, на перший погляд мила та гарна. І наш хлопчик знову робив для неї тільки хороше: квіти, подарунки, хороше та миле ставлення, у всьому допомагав. Дівчинка також була мила і здавалось взаємна, але це було не довго, бо їй було важливо все те що вона отримує від хлопчика, але не він сам. Це ж так приємно мати шанувальника, який готовий заради неї на все.

Але він не здавався, робив усе можливе, щоб її завоювати, а дівчинка не казала ні і не казала так. Так ще продовжувалось певний час і хлопець просто втратив всілякі надії на щось добре.

І далі впродовж певного відрізку часу такі ситуації повторювались. Але в певний момент, хлопець просто зрозумів, що йому не потрібно щось відчувати чи так перейматись почуттями. Він може отримувати кайф і не перейматись, бо він вже своє "напереживав".

І ось так, з хорошого та милого хлопця він перетворився в безтурботного чувака, якому все все рівно. І ця дівчинка була для нього просто ще одною. Такою ж як він був колись для інших.Все дуже просто та логічно.

Так, це може бути суб'єктивна думка, але не дарма ми знаємо історію про Єву,яка спокусила Адама і принесла зло. Також міф про троянську війну - все почалося з жінки, яка поміняла одного на іншого і через неї повмирали тисячі людей.

І історія знає багато таких випадків. Не дарма кажуть, що жінка на борту це зло для корабля.

А для тих, хто скаже, що ні дівчата не такі, просто вони стали такими через таких поганих хлопців, я наведу один приклад.

Вже досить давно в інтернеті гуляє відео, де маленька дівчинка розказує як треба використовувати хлопців, як багато вони мають робити для неї і так далі. А це всього лиш дитинка, яка не знала життя.

А що буде, коли виросте? Вона стане тим інструментом, який зробить милого та добродушного хлопця, поганим та безсердечним козлом. А потім плачуть через це… Тому справа не в козлах, а в комусь зовсім іншому.

По ссылке находится магазин часов киев с хорошим сервисом.


Публікації по темі:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 20.05.2016 пише:

  В певний момент я задумався над цим твердженням і дійшов до висновку, що це не зовсім так

  це мені нагадало пародію Гаріка Бірчі на Юща – “сьогодні я мав розмову з туркменбаші, і ми дійшли висновку, що українці – це європейська нація!” 😀

 2. Maryn 21.05.2016 пише:

  Щось ви ображені на жіночу частину людства. Мабуть, просто не треба бути дуже довірливим, не тільки піддаватись емоціям,а й керуватись розумом. Коли ти сам самодостатня людина, позбута “привидів” з минулого, то тоді зможеш розділити своє щастя з кимось

 3. Stakeholder 21.05.2016 пише:

  позбута “привидів” з минулого

  привидів з дитячого садка 😀

 4. The Notorious B.I.G. 21.05.2016 пише:

  Нашо ті баби, коли є горілка (с) Горобе 🙂

 5. Vorobus 22.05.2016 пише:

  🙂

 6. Arwenita 13.11.2018 пише:

  Короткий зміст:
  – Хто всравсь?
  – Невістка!
  – Так її ж нема.
  – А он плаття висить!

  Який “молодець” герой, описаний у пості! Нарешті після стількох помилок знайшовши справжнє кохання і ту єдину, нагидити їй в душу. І то лише для того, щоб помститись за те, що колись зробили йому. Аплодисменти!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*