На ринку “Шувар” нарешті відновили скандальний місток

Місток на ринку Шувар

Схоже, що епопея із скандалом на ринку «Шувар» завершена.

Таки Воробус, читачі блогу та й інші люди добилися свого й керівництво цього торговельного закладу повернуло, точніше встановило, місток через який люд заходив на територію з боку вулиці Чукаріна.

Нещодавно ваш автор особисто їздив туди й глянув що там і як зробили.

Признаюся чесно, не був на «Шуварі» вже давно, може два, а то й три місяці.

Чому так? Напевно просто ноги мої туди недоходили.

І ось в минулу п’ятницю мій візит туди таки відбувся. Треба було з’їздити за продуктами й само собою я не міг оминути увагою скандальний місток.

Перед тим як розповісти що там змінилося трохи історії.

На початку 2016 року керівництво ринку «Шувар» ні з того, ні з сього взяло й знесло місток через який люд ходив за продуктами з боку вулиці Чукаріна.

Тоді такі дії викликали шквал критики серед людей. Ще б пак, обходити кругом ніхто не хотів й люди вирішили кинути в так звану річку кілька дошок і перестрибувати через них.

З боку це виглядало смішно, але ж це значно краще чим обходити кругом. А якщо ти ще й їдеш з візком або маєш важчі сумки, то уявіть собі яка це морока.

Ігор Воробус щоб прояснити цю ситуацію телефонував особисто до керівництва ринку й мені тоді сказали, що місток зроблять, а попередній знесли тому, що чистили річку й будували новий термінал.

Час минав, місток не відновлювали й лише через два місяці зробили нову дорогу на ринок з вулиці Чукаріна. Хоча, люд від неї також не був в захваті.

Щоб дійти до неї треба було знову ж таки обходити.

І ось нарешті вже зараз можу стверджувати, що місток таки повернули. Точніше збудували новий. Від містка по обидві сторони замостили гарно тротуарною плиткою. До речі, якщо вам потрібна тротуарна плитка, раджу ознайомитися з пропозиціями сайту фірми АНВІ ГРУП - http://anvigroup.ua/trotuarnaya-plitka/.

Туди я ще їхав не знаючи що він є, а от назад вже йшов по новій кладці. Вона розташована приблизно між містком що був раніше й дорогою, яку згодом збудували як альтернативу мосту.

Як сказали мені місцеві мешканці, відкритий цей прохід з 8 ранку і до 21 години вечора. Тому, якщо вночі захочете полізти сюди, то наштовхнетеся на замок.

Також як бачите на фото, заїхати сюди на автомобілі не можна. А от проїхати з візком цілком реально.

Тому, тепер можете йти з вулиці Чукаріна або ж їхати сюди 37 маршруткою до кінцевої зупинки й вже спокійно йти за продуктами які вам потрібно.

На сьогодні це ще не все. Воробус обов’язково повернеться.

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*