Як сподобатися дівчині старшій на 1 рік

Закохався

Наступив черговий робочий день, а це означає, що настав час порадувати наших читачів новими публікаціями.

І перше про що ми будемо говорити, так це про проблеми молоді, адже в рубрику «Запитай у Воробуса» надійшло чергове запитання від людини, яка назвала себе - Михайло.

Далі цитую: «Як сподобатися дівчині старшій на 1 рік... і чи реально це? вона ходить в 11 клас, я в 10... і відчуваю що люблю її... скажіть що робити будь ласка...».

Запитання досить таки цікаве і всі ми через це проходили. Як співає Кузьма Скрябін – «Шкільна любов не довго, то є така хвороба – шкільна любов».

Закохуватися завжди цікаво, а, особливо, в шкільному віці. І ще й коли ти фактично на випуску.

Що робити в цій ситуації?

Перш за все треба не думати чи вона тебе любить чи ні, а діяти. Рік різниці – це фактично нічого.

Спробуй з нею поговорити, десь запросити погуляти, на ту ж каву чи капучіно. Хоча, поспішати також не варто. От якби ти дізнався чим ця дівчина захоплюється, куди любить ходити, а вже тоді пробувати запускати стріли Амура. В соціальних мережах не варто писати. Це повна маячня.

В школі це дізнатися не так важко як здається.

Також у школі бувають різні вечори. Так от, спробуй саме там з нею заговорити, познайомитися. Чоловік від природи такий, що має проявляти ініціативу.

Сподобатися, повір, навіть дуже й дуже реально.

Що ж робити, коли ця дівчина відмовить?

А нічого, сильно перейматися не варто. Шкільний вік такий, що за час навчання закохатися можна разів зо п’ять, а то й більше.

І ця дівчина не буде останньою у твоєму житті.

Ще можна пробувати добиватися цієї дівчини іншими шляхами. От відмовила вона тобі раз, другий, а ти далі за нею бігаєш. Кажуть, що деколи це допомагає, хоча не впевнений.

Можеш пробувати…

Ну, і забув сказати найголовніше. Воробус вчився в школі й добре знає як там люди себе поводять. Доглядай за собою, старайся бути культурним, вихованим, одягайся пристойно і все у тебе вийде.

Насамкінець, пропоную послухати пісеньку за яку я вже згадував на початку статті й має вона назву – «Шкільна любов»:

Кохайте і будете коханими!!!
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*