Футзал. Чемпіонат України. Енергія поступається Продексіму (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія поступається Продексіму (відео)

Ігор Москвичов

У 16-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія поїхала в гості в Херсон до місцевого клубу – Продексім.

Після серії з двох переможних матчів (перемогти вдалося в чемпіонаті Локомотив та в кубку Ураган) вболівальники львівської команди очікували на продовження.

На жаль, серія була перервана, адже Енергія програла із рахунком 2-6.

Розпочався поєдинок для львівської команди краще не придумаєш.

Вже на 12-й хвилині Михайло Грицина вийшов віч-на-віч із кіпером господарів – Ципуном і холоднокровно його переграв.

Радість «енергетиків» була не довгою, адже вже зовсім скоро Скорий та Бессалов вивели свою команду вперед.

Саме за мінімальної переваги Продексіма й завершився перший тайм цієї гри.

1-2 і вся боротьба переноситься на другий тайм в якому кращими виглядали господарі паркету.

Вже у дебюті другої 20-ти хвилинки голами знову ж таки відзначаються Скорий та Бессалов.

Наша команда довго не думаючи переходить на гру в 5-ть польових, один гол вдається відіграти (забиває Кордоба), але більше.

Також читайте:   Кубок України. Перший попередній раунд. Матч-відповідь. «Галицька здоба» вирвала нічию у Рівне

Суперник ловить нас на контратаках і забиває ще двічі. Останній гол навіть вдається забити кіперу команди з Херсону – Кирилу Шипуну, який відправить «шкіряного» у незахищені ворота.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Продексіма з рахунком 6-2, а це означає, що херсонська команда завдяки цій звитязі обганяє в турнірній таблиці нашу команду й виходить на чисте друге місце в таблиці, маючи у своєму активі 30 залікових балів.

Наша ж команда з 28-а відкочується на 4-е місце.

До завершення регулярного чемпіонату залишається лише два тури й боротьба за розподіл місць перед серією плей-офф розгортається не на жарт.

17-й тур чемпіонату відбудеться 4 березня (зіграємо на виїзді з ХІТом), а от наступний свій матч Енергія зіграє вже наступної п’ятниці проти тієї ж таки київської команди. Це буда гра в рамках 1/4 фіналу кубка України й відбудеться у палfці спорту «Галичина».