Футзал. Кубок України. “Енергія” розбиває вщент “Ураган” (відео) - Блог про Львів

Футзал. Кубок України. “Енергія” розбиває вщент “Ураган” (відео)

Енергія - Ураган

Після мінімальної перемоги «Урагану» (2-1. – авт.) у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України над «Енергією» матч-відповідь очікувався з нетерпінням.

Проте, як покаже згодом гра, боротьби фактично не буде. «Енергія» переможе дуже впевнено із рахунком 7-1.

Матч між двома «енергетичними» командами викликав небувалий ажіотаж. На трибунах палацу спорту Галичина» сьогодні був аншлаг.

«Енергія» після паузи, викликаної товариськими матчами збірної, суттєво додала в грі. Тиждень тому була здобула «звитяга» над харківським «Локомотивом». Сьогодні був «битий» – «Ураган».

Вже в дебюті зустрічі львівська команда заволоділа територіальною перевагою й гол у ворота суперника був питанням часу.

До пори, до часу, рятував «Ураган» їхній воротар – Біров, але і він був безсилим, коли чудовий удар на 11-й хвилині вдався капітану – Андрію Федюку.

А ще через чотири хвилини подачу з кутового замкнув Микола Грицина.

Також читайте:   Асоціація футзалу України та канал «Спорт 1» покажуть матчі «ХІТа» в Елітному раунді Ліги чемпіонів (відеотрансляція)

Здавалося, що гості мають прокинутися й робити спроби відігратися, але вони відверто виглядали дуже слабо.

Не дивно, що у другій 20-ти хвилині «Енергія» зуміла забити ще. «Ударною» для львівської команди видався проміжок часу з 24 по 29-у хвилини.

Хет-трик зумів оформити Михайло Грицина і ще по одному голу на свій рахунок записали Микола Грицина (дубль в зустрічі), а також Кузь та воротар Андрій Пітуля, який відправив «шкіряного» у незахищені ворота «Урагану».

Все на що спромоглися гості – це на гол престижу від Зварича при розіграші п’ятого польового.

В кінці гри «коуч» львівської команди дав зіграти всім, хто був заявлений на цю гру. По черзі на майданчик вийшли: Кардаш, Радевич, Легендзевич, Гасюк та Войтович.

7-1 – більш ніж впевнена перемога «Енергії», яка дозволила львівській команді вийти в 1/4 фіналу Кубка України.