А для чого ж Воробусу блог?

Блогер Воробус

Вечір п’ятниці, Ігор Воробус прийшов додому, сів за комп’ютер й у черговій публікації спробую поділитися черговими думками з нашими читачами.

Довгих вступів робити не буду, а напишу зразу що цього разу розповім про сам блог, а точніше для чого я його взагалі веду.

Можливо би цю тему не зачіпав якби не одна особа, яка мені вдень сказала, цитую: «Воробус, ти би може завершував з тією писаниною, тобі що нема чим зайнятися?».

Як ви думаєте як я зреагував? Можливо колись би ще злився, пробував щось пояснювати, але не зараз. Особливо проблеми зі здоров’ям на початку року мене суттєво змінили.

Стараюся не нервуватися, а навпаки жартувати. Так от, розмову з дівчиною завершив словами, що нехай ввечері зайде на сайт і спробує на своє запитання отримати вичерпну відповідь.

Отож, для чого я веду блог і чи це мені не набридло? Якщо чесно, так зразу й не зумів згадати, коли ж його завів. І аж тоді, коли глянув в архів зумів згадати, що сталося це у далекому 2009 році.

Цього року як не крути, а вже буде 8 років. Термін що не кажіть.

Та, менше з тим.

Веду ресурс не заради кількості публікацій, а щоб людям було цікаво. У першу чергу хочу щоб читачі отримували оперативну інформацію, а не так що написав про яку-небудь подію за тиждень.

Можливо краще було би знімати відео й викладати їх на ресурс. Знову ж таки треба мати відповідні апаратуру, багато вільного часу. З останнім компонентом є проблеми.

От наступають вихідні, здається можна відпочити, але це явно не стосується Воробіка. Навпаки, в ці дні буває багато роботи й різноманітних подій.

Але, все рівно перші зрушення в цьому плані є. Хоча б короткі, та відео знімаю й викладаю на власний акаунт.

Крокуємо далі. Блог – це хороший піар як людини. З тобою рахуються, знають, пам’ятають, кажуть щоб допоміг зробити ту чи іншу справу.

Блог – це знайомство з великою кількістю друзів. Навіть уявити собі не міг колись, що буду дружити з маловідомими людьми з Інтернету з якими можна порадитися чи просто поспілкуватися.

От якщо хтось каже, що в цьому світі нема роботи, то дуже й дуже помиляється. Її знайти дуже просто, головне мати до цього бажання.

Ти пишеш про щось, кажеш що вмієш робити ту чи іншу річ й за тебе пам’ятають, а інколи й просять у чомусь допомогти.

Ось чому, дорогенька, веду даний ресурс.
Публікації по темі:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. bankiduki 11.03.2017 пише:

  Люби, те що робиш, роби, те що любиш – твори далі.
  Дякую за блог і створення унікальної спільноти

 2. Пан П 11.03.2017 пише:

  Ігор а чому не написав зокрема що на блозі окрім всього ти й заробляеш грощі? Навіщо цього соромитись? Цілком вагома причина 🙂 А питання навіщо ти ведеш блог могла задати тільки обмежена і тупа людина, що не бачить далі свого носу, певно для таких людей життя зводиться до формули, даруйте “їсти, срати, спати”, а все що виходить за рамки їх вузького розуміння (зокрема введення блогу) – якась незрозуміла фігня.

  • СеЛяВі 12.03.2017 пише:

   На ~ 1000 візитах на день багато не заробиш

   • Пан П 12.03.2017 пише:

    Це так, хоча звісно і не тільки трафіком може заробляти блог… А повертаючись до трафіку, якби Ігор писав не що бачу то пишу, а наприклад статті заточені під різні пошукові запити по складеному семантичному ядру, трафіку могло би бути в рази більше і заробітків з блогу теж (а дурних питань навіщо блог ведеш відповідно менше)). Але то вже все в руках Ігоря, як захоче збільшити трафік то збільшить (ну або не збільшить як далі буде сидіти на дупі рівно).

    • Vorobus 12.03.2017 пише:

     я пишу про те, що мені цікаво, а не для грошей і заради запитів

 3. The Notorious B.I.G. 11.03.2017 пише:

  Можливо краще було би знімати відео й викладати їх на ресурс. (С)
  тут ти повністтю правий.
  звичайні блоги поступово втрачають популярність як не крути.
  з часом прийдеться або “сушити весла” або усе таки обзаводитись камерою)
  публіці потрібні ідеї

  • Пан П 11.03.2017 пише:

   Справді ютуб канал Воробуса міг би бути не поганим додатком до блогу Воробуса 🙂

 4. Vorobus 11.03.2017 пише:

  У Воробуса є ютуб – канал) просто про нього мало хто знає)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*