Про погану погоду, порятунок алкаша та Саню з тюрми

Погода річ примхлива

Черговий день, а з ним і робочий тиждень розпочався. І варто сказати, що розпочався він з поганої погоди.

Як же вона дістала вашого автора. Виходиш на вулицю й не знаєш, а що ж очікувати далі.

От і сьогодні збираюся на роботу, глянув у вікно та на термометр, що стоїть на вулиці. Виявляється показує -1 градус, плюс до цього всього падає сніг з дощем.

Само собою, що легко одягнути не піду. Лізу в шафу, шукаю зимову куртку, чоботи, надягаю рукавиці. Холодно ж… По мобільному телефону навіть не поговориш.

Приходжу на роботу, тепло, роздягаюся, все зимове лахміття приходиться з себе знімати.

Обід

Світить сонце, але все рівно холодно. То ж куртки не зміниш, треба знову все надягати на себе.

І нарешті 18 година вечора, пора додому. Як і протягом цілого дня одягаю куртку, рукавиці, виходжу на вулицю, йду 5-ть хвилин і розумію, що це трохи смішно йти таким одягнутим.

Справа у тому, що істотно потепліло. Температура повітря піднялася до +9 градусів тепла, люд познімав шапки, а Ігор Воробус далі як цибулина.

Що ж робиться з погодою і скільки вона ще мучитиме нас?

Як обіцяють синоптики, вже з середи на нас очікує потепління, яке щоправда воно протримається недовго. Вже в наступні вихідні знову похолодає і якщо ви збираєтеся в гори, то там знову буде сніг.

До речі, ваш автор таки планує поїхати кудись і якщо випаде нагода піднімуся на яку-небудь цікаву вершину.

А поки що прийшов додому, треба лягти поспати щоб ввечері бути готовим зіграти півфінальний матч кубка Надії з футзалу.

«Нові імена» будуть зустрічатися з командою «Географ-ЛНУ». Початок цієї зустрічі о 21 годині 50 хвилин. Запрошуємо в палац спорту «Галичина» вболівати за нашу команду.

А ще сьогоднішній день був для вашого автора хорошим у плані настрою. Сумувати нема коли, адже ще стільки всього треба зробити в цьому житті.

Ну, і як не згадати за шахраїв. Справа у тому, що сьогодні в обід мені дзвонив Саня з тюрми. Настільки вже ця людина хотіла запудрити мізки, що прийшлося його послати далеко й назавжди.

Людина була твердо переконана що я йому винен гроші. Та що він не каже?

Чорний список поповнився.

Анекдот дня. Прийшлося з самого ранку піднімати з болота алкоголіка. Де він так насюсюкався зранку навіть не знаю. Але, те що допомагав його рятувати – це факт.

Життя триває….
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*