Чорний кіт і спалений комп’ютер від Воробуса

Чорний кіт і Воробус

Ще на початку сьогоднішнього дня писав про те, що у мене щось нічого не вдається. Буду мати на майбутнє урок, що в такому випадку треба просто все залишати і йти додому лягати спати.

Але, це буде наступного разу, а поки в Ігоря Воробуса був веселий день. Ще зранку відчув що щось не так, адже коли виходив з хати на роботу, то мене зустрів чорний кіт, який ніяк не хотів мене відпускати.

У вас бувало колись таке, що ти тварину женеш, а вона ніяк не поступається?

З горем по полам кота відігнав та й пішов на роботу. Вже тоді щось у мене не ладналося. Ніяк не міг зробити речі, які практикую фактично кожного дня.

Народ ще питався що зі мною, чи може закохався?

Та, найцікавіше було попереду.

Прийшов до знайомого, щось так зговорилися й він запитав чи вмію я поміняти на комп’ютері оперативну пам’ять. Подібне робив неодноразово, то ж само собою, що відповів ствердно.

Чоловік дав мені планки оперативної пам’яті, я все розкрутив, поставив на місце, закрутив назад, увімкнув комп’ютер і почув що щось тут не так.

Із системного блоку почало нести горілим. Само собою, що одразу ж вимкнув живлення, все розкрутив й почав дивитися що тут не так і що ж це таке почало горіти.

Підозра одразу ж впала на оперативну пам’ять, яку я вставив не туди не треба. Як наслідок, агрегат більше не вмикався. Отакої…

Згодом мої припущення підтвердив і хороший друг. Та ну його це все.

Моя вам порада, читачі блогу, якщо колись вас будуть щось просити допомогти, краще кажіть що не вмію цього зробити чим потрапляти в подібні ситуації.

Розстроївся, прийшов додому, почав мити посуд і розбив тарілку. На щастя? Та дай Боже всім такого дня.

Вже зараз розумію, що кіт зустрів мене не просто так. Це був ніби знак, що сьогодні не треба нічого робити.

Одним словом, після розбитої тарілки мій терпець увірвався, все залишив так як є і йду лягати спати. Колись подруга мені казала, що якщо тобі що-небудь не вдається, то лягай в ліжко.

Буде новий день та нові пригоди. Саме так і роблю, а вже завтра розберуся що робив не так. Бувають же подібні ситуації часто і в кожного.

Так завжди точно не буде? Чи можливо буде?
Публікації по темі:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G. 29.04.2017 пише:

  Котик в цому не винний, можливо він просто хотів щоб його нагодували 🙂
  Та й він не винуватий, що народився чорним 🙂

 2. The Notorious B.I.G. 29.04.2017 пише:

  А ось не вміти міняти оперативку -_-

 3. Arwenita 29.04.2017 пише:

  Мабуть, котик був спецагентом тієї бабці, яка про алкоголь говорила =)

  Звичайно, ситуація неприємна. Тому писати “не переживай” не буду. Бо сама переживала б страшенно. Щиро співчуваю. Сподіваюсь, ти порозумієшся зі своїм знайомим і ви спільно вирішите цю прикрість.

  П.С. Колись моїм батькам спалили хард прямо у фірмі, яка займається ремонтом ПК. Ще й виправдовувались – сказали, що то він у вас сам згорів. Цікаво, як, коли вдома все нормально працювало. Таким чином, навіть якщо здаєш комп в якийсь сервіс-центр, не застрахований від банального людського фактору. На тому харді цілий фотоархів зберігався. Тому шкода його було дуже. Більшість фото вдалося відновити з інших джерел. Але деякі знімки пропали.

 4. arhivarius 30.04.2017 пише:

  Просто Воробус не здогадався, що котика потрібно було запросити до себе і налити трохи молочка, адже алкоголь котик не вживає. Правда кажуть, що котячий рід полюбляє валер’янку. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*