Про перехід із залу на штучні покриття

Штучне покриття

Зимовий футзальний сезон завершено, переможці та призери отримали свої нагороди, але це не означає, що більше не буде змагань.

Якраз навпаки, вже на початку травня у місті Львові стартує черговий сезон у грі «5 на 5» і команда за яку виступає Ігор Воробус – «Нові імена» буде також приймати участь в цих змаганнях.

Ігри відбуватимуться на відкритих майданчиках СК «Електрон» і це вже для вашого автора ж великою проблемою.

Хто особисто знайомий зі мною, той знає, що я дуже не люблю грати у футтбол на полях штучного характеру. В залі себе почуваю як риба у воді, а на «штучці» таке ніби риба живе у калюжі.

От буквально кілька днів тому вперше після зими спробував себе на відкритому майданчику.

І ніби перебуваю в прекрасній формі, а грав так, ніби перший раз в житті побачив «шкіряного». Ні не можеш вийти нормально на виході, ні впасти, бо подреш коліно, ні у футболці не зіграєш бо все навкруги здираєш.

Одним словом, щось мене це все напрягло. А потім ще й як на зло почав відчувати болячки, отримані в минулі роки. Навіть не пригадую, коли востаннє зі мною таке відбувалося. Таке ніби хтось наврочив.

Знайомі футболісти кажуть, що це все те, тому що звик до залу й занадто довго в ньому грав.

Що робити? Ой, не знаю, мабуть треба повністю змінити амуніцію: взуття, одяг, наколінники й так далі.

Можливо тоді щось почне виходити. А поки що треба заліковувати травми, в першу чергу ті, які отримав ще в кінці сезону в залах і готуватися до нового – на відкритому повітрі.

До речі, перед новим сезоном поставив для себе нові завдання. Якщо минулого року була мета здобути приз кращого воротаря, то цього їх буде декілька.

Всіх секретів відкривати не буду, а скажу, що це буде стосуватися деяких команд що по плану мають проти нас грати.

Одним словом, чекаємо нового сезону й вже незабаром буде багато розповідей про нього.

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*