Відтепер “сихівський” трамвай їздить до Санта-Барбари

Відтепер на Санта-Барбару

У зв’язку з ремонтом вулиці Личаківської, яку, до слова, закрили на ремонт аж до кінця поточного року, громадський транспорт нашого міста зазнав змін.

Відтепер побачити такий трамвайний маршрут як №2 дуже й дуже проблематично. А все тому, що він з 1 квітня 2017 року їздить на, увага, Сихів.

Так, так, після того, як в цей популярний район нашого міста зробили можливість їздити рейковому, одразу ж було прийнято рішення впустити «двійку» саме туди.

Щоправда, їздити туди трамвай за цим маршрутом буде недовго, тому що вже з червня відкриють для проїзду вулицю Мечнікова й весь транспорт міста буде робити об’їзд через вулицю Вахнянина (Погулянка).

Даний вступ зробив не просто так, адже саме з синівським трамваєм і пов’язана дана публікація.

Написав про трамвай не просто так, адже як і обіцяла міська влада вже до свята Великодня послугами електротранспорту на рейках зможуть користуватися відтепер і мешканці району Санта-Барбара.

Коли запустили довгоочікуваний трамвай на Сихів, а це сталося в середині листопаду 2016 року, то було повідомлено, що їздити він поки що буде до кінотеатру Довженка.

Пов’язано це було з тим, що кільце на Санта-Барбарі було неготовим. Занадто довго влада міста та «базарники» договорювалися за те, а куди ж перенесуть ринок.

Договорилися, а от по термінах все зробити вчасно не вдалося.

Трамвай на Сихів поїхав, але лише до головного кінотеатру, а на ділянці до вулиці Драгана тривав ремонт.

Зараз же електротранспорт поїхав по запланованому маршруту й виглядає це все досить таки непогано. Поки що їздить 18 одиниць рухомого складу. Інтервал руху 3-4 хвилини.

Особисто я вважаю, що це досить таки нормально враховуючи те, скільки людей проживає на Сихові.

Плюс не варто забувати, що зараз туди ще їздить «двійка».

Тому куди, а на той же ринок Шувар чи Санта-Барбару зараз доїхати нема проблем.

На днях візьму фотоапарат і прогуляюся цими краями. Трамвай, трамваєм, а цікаво чи зроблені вже велосипедні доріжки. Їх також обіцяли облаштувати.

Воробус планує купити собі «ровера» й само собою дані питання мене зараз цікавлять як ніколи.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. zubra 17.04.2017 пише:

    Велодоріжок ніяких не зробили

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*