На Сихові з’явиться нова дорога

Нова дорога

Давно казав і буду казати, що так як розвивається район Сихів, так, мабуть, не розвивається жоден із районів нашого улюбленого з вами міста під назвою – Львів.

Тут і розвинена транспортна інфраструктура: запустили спершу тролейбус, тепер трамвай, плюс хочуть його продовжити аж до вулиці Вернадського, а то й до стадіону «Арена Львів».

За автобуси та маршрутні таксі вже мовчу, адже вони їздять зі Сихова у різні кінці міста.

Є ринки, дитячі майданчики, торговельні центри, будинки для проживання й так далі. Ще б робота була на Сихові, то взагалі б не було ціни. А вона переважно десь у центрі.

Але, про неї вже якось згодом, а поки що про новинку, яку незабаром відкриють у популярному районі міста.

Хто користується автомобілем, той знає, що від Нижнього Шувару на міст, що веде в центр нашого міста виїхати можна зараз лише об’їхавши Верхній Шувар і приблизно біля поліклініки треба повернути ліворуч.

Особливо зранку та ввечері в години пік тут бувають такі корки, що приходиться чекати довго й нудно. А це й не дивно, адже скільки людей тут проживає і кожен хоче їхати.

Дорога на Сихові

Добре, що ці затори не заважають трамваю нормально їхати. В іншому випадку цьому виду електротранспорту було би непереливки.

Вже за два-три тижні проблема з виїздом на міст буде вирішена. Справа у тому, що в районі Верхнього Шувару вже давно будують транспорту розв’язку, яка допоможе без проблем оминати саме згадуваний вище ринок і досить швидко виїздити на міст, що згодом веде в центр нашого з вами міста.

Де саме роблять дорогу? Коли водій транспортного засобу їде в напрямку Верхнього Шувару, то йому відтепер треба буде звертати ліворуч, заїздити під міст, потім на нього і оминути всі ці затори.

Як на мене, досить таки непоганий метод вирішення проблеми виїзду в центр нашого міста.

Нова об'їзна

Коли відкриють анонсовану дорогу, то спробую нею проїхатися й написати свої враження, звісно, що на цьому блозі.

А поки що тривають масштабні роботи, які ви можете побачити на світлинах вище.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. PVS 10.05.2017 пише:

    А-а-а-а-алилуя!!!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*