Флорбол. Щоденник 3-го дня змагань. “Нові імена” – переможці аматорської ліги - Блог про Львів

Флорбол. Щоденник 3-го дня змагань. “Нові імена” – переможці аматорської ліги

Нові імена - переможці аматорської ліги

Продовжуються змагання на міжнародному турнірі «Ukraine Open 2017» з флорболу серед дорослих команд.

І сьогодні у традиційний щоденник турніру потрапили вирішальні ігри в аматорській лізі Львівщини, яка тривала близько 4-ох місяців і в ній приймало участь вісім команд.

У підсумку, до фіналу чотирьох, який відбувся на майданчику палацу спорту «Галичина» потрапило 4 команди: «Команда А», «Корзо», «Янтар» та «Нові імена».

Перед вирішальними матчами головним фаворитом змагань називали «Янтар». Але, як показала її величність гра, флорбол як і будь-який вид спорту непередбачуваний.

Команда «Корзо» на яку ніхто не ставив вийшла на паркет і за рахунок величезного бажання перемогла згадуваний вище «Янтар» із рахунком 2:0.

В іншому півфінальному поєдинку зустрілися «Нові імена» та «Команда А», яка на жаль, на вирішальні матчі прийшла в ослабленому складі.

Тим не менше, саме вони першими відкрили рахунок в зустрічі, але «Нові імена» зібралися й до перерви рахунок в матчі зрівняли, а після неї зуміли забити переможний гол.

Щодо фінального матчу, то він був дуже напруженим. Нехай підсумковий рахунок в зустрічі (перемога «Нових імен» 3:0) не вводить в оману любителів флорболу.

Гра була рівною й тривала до голу.

Також читайте:   Євро-2022. Група «А». Представляємо учасників. Нідерланди

«Нові імена» більше грали першим номером, а «Корзо» переважно на контратаках. Моментів біля воріт обидвох команд було обмаль, тому й логічно що перший тайм цієї зустрічі завершився за рахунку 0:0.

Після перерви малюнок гри на майданчику не змінився. Гра і на далі була з мінімальною кількістю моментів й у голові навіть промайнула думка, а чи не буде сьогодні післяматчевих булітів.

Миритися з цим не хотів гравець «Нових імен» Бутрин, який показав що в авторській лізі також вміють забивати гарні голи.

Денис відзначився дублем після сольних проходів та дальніх ударів.

«Корзо» зробили спроби відігратися, але «імена» грали без помилок. Навіть більше, ця команда зуміла забити ще раз.

Гол на свій рахунок записав Тарас Николишин.

У підсумку 3:0 на користь «Нових імен», які стали переможцями аматорської ліги.

Бронзовим призером змагань стала команда «Янтар», яка у матчі за третє місце була сильнішою за «Команду А» із рахунком 7:2.

Після завершення фінального матчу команди отримали свої нагороди, а призи кращих гравців ліги дісталися наступним