Флорбол. Щоденник 5-го дня змагань. “Riga” – переможець турніру «Ukraine Open 2017» - Блог про Львів

Riga

Завершився міжнародний турнір «Ukraine Open 2017» з флорболу серед дорослих команд.

Сьогодні у вже традиційний щоденник змагань потрапили вирішальні поєдинки серед чоловіків у категоріях: «Men Pro» та «Men».

Глядачі, які в день неділі завітали у палац спорту «Галичина» погодяться зі мною, що півфінали турніру у категорії «Men Pro» й були свого роду фіналами.

Інтрига у півфінальних матчах між «Скалою» (Україна) – «PrivatBank» (Латвія) та «Riga» (Латвія) – «Kioski» (Фінляндія) була до останнього й переможців в обидвох матчах визначила серія булітів.

Спершу публіку повеселили українські та латвійські флорболісти. «Скала» вела по ходу гри 6:0, але гості в другому таймі відіграли необхідний гандикап, а потім ще й в серії булітів вирвали перемогу.

Не відстали по результативності Riga» та «Kioski» (Фінляндія). Гравці обидвох команд не думали про захист і влаштували справжнє шоу.

Основний час цієї гри завершився внічию 7:7, а в «лотереї» фортуна посміхнулася гравцям команди «Riga».

Таким чином, дві латвійські команди зустрілися між собою у головному матчі «Ukraine Open 2017».

Якщо бути відвертим, то цей матч розчарував. І справа тут навіть не в результативності (гра також подарувала велику кількість голів), а в інтризі.

В дебюті поєдинку вона була, команди по черзі обмінялися двома голами, а потім в грі відбувся ключовий епізод. Всередині першої 20-ти хвилинки рефері вилучив з майданчику одразу ж двох гравців команди «PrivatBank».

Також читайте:   Як користувач блогу Марко брав участь у конкурсі коментаторів на телеканалі "Футбол"

Цим миттєво скористалися більш досвідчені гравці «Riga», які забили двічі й пішли на перерву за рахунку 4:2 на свою користь.

Після неї «приватівці» скоротили рахунок в грі до мінімуму, але «Riga» знову вийшла вперед.

Коли рахунок став 6:4, то стало зрозуміло, що в цей вечір «зелені» свого вже не відпустять.

Згодом так і сталося. Підсумковий рахунок гри 8:4 на користь «Riga» й саме ця команда стала тріумфатором «Ukraine Open 2017» з флорболу.

Особисті нагороди:

Кращий воротар – Roberts Treps («PrivatBank»)
Кращий бомбардир – Петер Коутилайнен («Kioski»)
Найкорисніший гравець – Ainars Fusbevics («Riga»)

У фінальному матчі категорії «Men» зустрілися місцевий клуб «Лемберг» та польський клуб «Hrubieszow».

Перед грою фаворитом називали львівську команду. Проте, в цій відбулося те саме, що і вчора з жіночою командою «Янтар».

Чи то хлопці як слід не налаштувалися на гру, чи щось інше, але львівські флорболісти провалили першу половину протистояння.

Поляки були свіжішими, добре комбінували й забили до перерви 4 голи без відповіді.

У другому таймі розгром «Лемберга» не припинився. І лише після того як рахунок в грі став 0:6, львівська команда зіграла так як вона вміє.

До фінальної сирени наші хлопці забили три голи. На більше ж просто не вистачило часу.

Кращий бомбардир – Рагович Денис («Pahonia»)
Кращий воротар – Цезарій Бетраше («Hrubieszow»)