Футзал. Гранд ліга Львова. “Нові імена” розгромно програли “Галицькій Здобі” (відео) - Блог про Львів

Галицька Здоба - Нові імена

Зробив Воробус собі коротенькі вихідні, тому й публікацій на блозі не було.

Але, все так тривати не буде й вже від цього моменту публікую порцію, сподіваюся цікавих, публікацій. І перше про що розповім, так це про черговий поєдинок команди «Нові імена» у рамках гранд ліги міста Львова.

У рамках 7-ого туру змагань наша команда зустрілася з головним фаворитом цьогорічної першості «Галицькою Здобою».

Ще в анонсі до цієї гри багато говорилося про те, що з цим суперником буде грати важко.

Тут зібрані футзалісти, які понюхали пороху не лише екстра-ліги України, а й навіть брали участь у поєдинках Кубка УЄФА.

Шафранський, Писько, Цимбаляк, Тригубець, Федюк – це саме ті люди, які провели не один матч за ту ж львівську «Енергію» чи «ТВД».

Тим не менше, завжди цікаво зіграти проти цих людей та подивитися на що ти здатен.

На жаль, але варто констатувати той факт, що у ранок суботи в «Нових імен» мало що вийшло й наша команда поступилася з розгромним рахунком 4:15.

Якщо аналізувати матч вже тоді, коли минуло два дні від його завершення, то можу сказати, що:

1. Моментами «Нові імена» виглядали непогано.

Особливо це стосується першої половини зустрічі та приблизно шість хвилин другої 20-ти хвилинки. Ніхто ж не заважав на початку другого тайму забивати виходи сам-на-сам й скоротити рахунок в зустрічі до мінімуму.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Українські команди не програють (відео)

Зробити це не вдалося. Натомість суперник обрізок в захисті не прощає.

2. Гра в обороні.

Де, а в ній ми виглядали погано. Ще з початку чемпіонату «Нові імена» багато пропускають. Якраз «Галицька Здоба» вказала на всі наші огріхи.

Вони забили і в рівних складах, забили й при грі з п’ятим польовим.

3. Досвід гри з такими командами.

Міг би зараз багато про нього писати, що це піде на користь нашим гравцям і так далі. Але, нічого подібного. Більшість гравців «Нових імен» вже давно грають у футзал й програвали ще не таким командам.

Тому, про даний матч треба забути й готуватися до наступних поєдинків. Ну, і найголовніше, зробити висновки з тих помилок, яких ми допустилися в цій грі.

4. «Галицька Здоба» і аматорський рівень.

Якщо бути відвертим, то цій команді нема що робити на рівні аматорів. З таким підбором гравців місто можна представляти у тій же другій чи першій лігах України.

А тут всі команди просто отримують у свої ворота велику кількість голів.