Про подих літа, сорок та чудові новини для блогу

Підсумки

Черговий день завершується, а з ним і робочий тиждень. Швидко летить час, що не кажіть. Не встигла завершитися зима, як настало літо. А там і відпустка мине й треба буде знову готуватися одягати набридливі пальта та куртки.

Як ви, мабуть, здогадалися Воробуса знову понесло на філософію. Тому кілька хвилин присвячу своїм домислам.

Про що думаю на цей раз?

Подорожі

Так вже хочу кудись поїхати, що вже не знаю що з собою робити. Шкода, але в останній час нема можливості на вихідних кудись вибратися. У планах знайти літак, побувати на озерах Свидовця, але то футбол, то ще інші важливі справи мені заважають.

Концерт гурту «Океан Ельзи»

Як сказала мені одна подруга, що нещодавно у соліста цього гурту Славка Вакарчука пропав голос. Так що ще невідомо чи буде він співати у Львові. Знаючи цього співака, можу зробити припущення що таки буде.

Автор блогу планує відвідати цю подію і само собою поділюся своїми враженнями від побаченого. А ні, то попруся в гори.

Флорбол

У Львові триває міжнародний турнір під назвою «Ukraine Open-2017». Зацікавився цим видом спорту, вчора побував на грі між львівським «Лембергом» та фінським «Кіоскі» у складі яких грало два чемпіони світу.

Подумаю може з часом також розпочну кар’єру в цьому виді спорту. Принаймні бажання є.

Подих літа

Нарешті настала моя улюблена пора, коли можна побавитися з різноманітним одягом, не думати що змерзнеш і так далі. Напрягають хіба що грози, які спостерігаються у Львові майже кожного дня.

Сороки

Не хотів про це писати, але таки зроблю це. Річ у тому, що до мене у двір знову залетіли сороки, які ночами ведуть боротьбу з котами. Спати неможливо, але якщо вони не заспокояться, то прийдеться вдатися до кардинальних мір.

Втома

Якось вона сама по собі пройшла. Так, будуть вихідні на яких можна буде відпочити. Але, як такого спокою у мене не буде. Не можу сидіти на місці. Коли щось роблю, то й якось веселіше стає.

Футбол

Багато писав про те, що завершу спортивну кар’єру, але не все так просто. Тягне мене до спорту, тому не дивно, що в нього я повернувся. До зими точно гратиму, а як буде потім час покаже.

Блог і блокування сайтів

Спершу думав що відвідуваність впаде, але помилився. Наш ресурс навчилися знаходити через пошукові системи, тому соціальні мережі для нас не завада.

Нема «кантахтів», є фейсбук та гугл+.

До речі, можливо наступної неділі зроблю екстремальну подорож. Що саме це буде нехай буде маленьким секретом.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. PVS 09.06.2017 пише:

    тьху-ти!!!! Я побачив знимку і думав Воробус щось про електромобілі напише, а то його на філософію понесло… Провокатор.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*