У Львові завершився міжнародний турнір «Ukraine Open 2017» з флорболу серед дорослих команд - Блог про Львів

ukraina open

Протягом п’яти днів (07 – 11 червня) 34 команди у (28 чоловічих та 6 жіночих) з різних країн Європи у трьох категоріях: «Women», «Men» та «Men PRO» визначили кращих.

У підсумку переможцями «Ukraine Open 2017» стали:

Категорія «Men PRO»

Переможець латвійська команда «Riga», яка у фіналі була сильнішою за своїх співвітчизників «PrivatBank» 8:4.

Категорія «Men»

Переможець команда «LUKS Hrubieshow». Польські флорболісти у вирішальному поєдинку перемогли львівський «Лемберг» 6:3.

Категорія «Women»

Переможець команда «Goal Diggers». У фіналі дівчата з Латвії перемогли новояворівський «Янтар» 7:1.

Бронзові нагороди турніру завоювала команда «СКІФ» (Новий Розділ), яка у фіналі перемогла коломийську «Надію» 3:2.

Родзинкою цьогорічних змагань став приїзд до Львова діючих чемпіонів світу: кращого бомбардира Петера Куотилайнена та кращого захисника Кроса Савонена.

Голова Львівської обласної федерації з флорболу Роман Лозинський задоволений тим, на якому рівні були проведені змагання у Львові:

«Ми як організатори отримали з десяток повідомлень від різних закордонних команд, в яких були тільки теплі слова і подяки за чудовий турнір! Важко уявити кращу мотивацію продовжувати розвивати цей турнір і надалі. Це був неймовірний час зустрічей та шалених емоцій від супер ігор на полі. А той факт, що у нас побували і потішили публіку два чемпіони Світу з Фінляндії дає нам віру в те, що меж розвитку цього турніру просто не існує. Потрібні зали, в яких Львів зможе приймати змагання такого рівня. Дякуємо всім, хто допоміг організувати таке свято! Ви всі молодці».

Також читайте:   Футзал. Spring cup. Підсумки турніру від Воробуса

Прес-служба ЛОФФ

P.S. Блог Воробуса також виступив інформаційним партнером цього цікавого турніру. Протягом 5-ти днів дорослого турніру на нашому ресурсі з’являлися щоденники ігрових днів.

Якщо буде все гаразд, то цілком реально, що наступного року теж будемо писати про цей цікавий вид спорту. Адже, не одним футзалом та футболом живе люд цілого світу.