Як Україна зганьбилася в матчі з Мальтою (відео)

Україна - Мальта

Вже найближчої неділі, 11 червня збірна України з футболу продовжить свої виступи у відборі на чемпіонат світу, що вже наступного року пройде на полях Росії.

Поки що є всі шанси вийти, тому майбутнього суперника збірну Фінляндії обов’язково треба перемагати.

Все це добре, але після вчорашньої товариської гри в якій синьо-жовта футбольна дружина зустрілася зі збірною Мальти впевненості в цій звитязі аж ніяк немає.

Якщо чесно, не планував дивитися цей матч, адже це була битва Давида та Голіафа. Проте, так склалися обставини, що свою увагу цій події таки приділив і по завершенні у мене виникло питання – а що це було?

Звертаємося до букмекерських котирувань. Чомусь перед цікавими іграми фахівці часто за них згадують. Так от, на перемогу скромної Мальти в цій грі давали 25 коефіцієнт, а от Україну оцінювали в 1.03.

Що це означає? А те, що якщо поставити на Мальту 100 гривень, то можна виграти 2500 тисячі та не ходити на роботу.

Все рівно, в таку чудасію варто повірити, адже яка за територією та населенням Україна, а яка Мальта. В неї населення має так як наш Сихів. Можливо трохи більше, а футболісти переважно аматори.

У команди ж Шевченка як не гравець то зірка. Чого вартують лише Коноплянка та Ярмоленко, які, до речі, вчора грали й не показали абсолютно нічого.

Говорили, балакали, сіли й заплакали. Саме так можна сказати про нашу збірну.

Так, кажуть, що це лише товариська гра, але так опозоритися ще треба вміти. Найголовніше, що грали ми основним складом і за весь поєдинок не зуміли створити толкового моменту біля воріт суперника.

Мальта ж вище голови не стрибнула. З 2013 року ця збірна виграла лише тричі і то в команд якраз свого рівня.

Аж тут Україна. Це треба було бачити, як гравці цієї команди старалися. Вони билися за кожен м’яч, натомість українські футболісти лише позували перед камерами.

От скажіть мені що робить в збірній ветеран команди Кучер? Так, він багато віддав Шахтарю, збірній, але ж і дорогу молодим також треба давати.

Коноплянка лише піжониться, Ярмоленко в національному чемпіонаті вже так зварився, що йому просто стало не цікаво.

Головний тренер збірної Андрюша Шевченко стоїть на це все дивиться й не розуміє що відбувається. А після гри каже, що Мальта не така слаба команд як це здається на перший погляд.

В топ-збірній після такого фіаско вже би відбулася зміна тренера. А в нас всі посміхаються.

Попереду Фінляндія з якою буде грати ще важче.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 07.06.2017 пише:

    Воробус, ну до чого тут кількість населення країни до успішності футбольної команди? Я вже здається одного разу про це писав під статтею де ти робив подібні порівняння щодо Ісландії. Китай і Росія за такою логікою вже мали б бути чемпіонами.
    І щодо Росії…мені здалося чи українська збірна збирається їхати туди на чемпіонат?

  2. Patron 09.06.2017 пише:

    Читав, що якісь британець підняв чистими 49 штук фунтів на перемозі Мальти!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*