Прямий ефір чи смерть?

stream

Черговий день завершується і під його кінець автор блогу спробує порадувати наших читачів новою публікацією.

А говорити ми сьогодні будемо нові технології та їх негатив.

Те, що народ активно користується соціальними мережами – це факт. Але, ж і фанатіти від них також не можна. Стосується це не лише українців, а й людей іншої національності.

Хто уважно слідкує за новинами, ті можливо бачили замітку, а то й ціле відео як дві дівчини в Чехії їхали на автомобілі, за допомогою телефону та сучасним технологіям вийшли у прямий ефір, а згодом і загинули.

Відео триває рівно 22 хвилини. Що цікаво, на ньому помітно як дівчата розважаються, як попали через власну ж халатність в аварію, як згодом прямий ефір не завершувався.

Не знаю хто викинув це все в Інтернет. Моя думка, що це повна маячня. А якщо хтось із дітей на це все гляне? Психіка може бути порушена на тривалий час.

Таких випадків як цей останнім часом зустрічаю фактично кожного тижня.

Ок, трохи відійду від теми.

Хто з вас, читачі блогу, користується популярною соціальною мережею інстаграм? Думаю таких людей є багато.

Так от, віднедавна там окрім завантаження фото та відео з’явилася можливість виходити у прямий ефір.

Коли ви «наживо», то над іконкою з’являється спеціальний значок. Якось вирішив зайти подивитися, а що ж там народ розповідає в цьому прямому ефірі.

Від побаченого просто нема слів. Хтось після перепою каже всім як йому було класно вчора, хтось на весіллі показує як гості розважаються, хтось просто говорить сам до себе.

Воробус ніби виріс в сучасному світі, але подібних речей не розуміє. Ну, можна там вести пряму трансляцію з якої-небудь цікавої події або в екстрених випадках і аж не тоді, коли нема чим зайнятися.

Глупості бачите до чого доводять.

Ще десь читав про смертельне селфі. Лайки можна назбирати іншими шляхами. І аж ніяк не діями, які можуть нанести шкоду.

Бережіть себе і використовуйте сучасні технології з розумом.

Звісно, як завжди, хотілося би почути й вашу точку зору по цій темі.

P.S. На сьогодні це ще далеко не все. Вже незабаром продовжимо.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 11.07.2017 пише:

    Ну по-перше писали що водій там вижила. А по-друге, чому постійно оце бубніння про “технології”? тоді може й машин не треба і телефонів і електроенергії? Я думаю навпаки потрібно сподіватися, що скоро світ почне переходити до уніфікації дорожньої інфраструктури і транспортних засобів в одну систему, яка унеможливить подібні випадки.

  2. Arwenita 13.07.2017 пише:

    Функція прямого ефіру – річ непогана. Правда, я нею ще жодного разу не користувалась. Навряд чи моїм ФБ-френдам буде цікаво дивитись на мене, як я сиджу вдома і працюю за ноутбуком. Якщо, скажімо, зняти майстер-клас якийсь – то вже знімала б пристойною камерою, а не смартфоном.
    А для екстрених ситуацій – дійсно практично незамінна річ. Пам”ятаю, ще в часи Майдану в мережі багато було запитань – як правильно вести стрім з місця подій. То ще треба було розібратись. А тут кнопку натиснув – і пішло.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*