Карпати перемогли бразильців

Вчора у Львові на стадіоні «Україна» відбувся поєдинок між ветеранами львівських «Карпат» та ветеранами з Бразилії.
Присвячений він святкуванню 500- річчя Реформації в Європі.

За всю історію існування львівського клубу – це лише третій поєдинок проти бразильців.

Розпочали гру краще «карпатівці». Зелено-білі досить швидко вдалося забили два голи.

Спершу відзначився Михайло Луцишин, а потім чудовий по красі гол ударом із-за меж штрафної забив Ігор Якимишин.

Взагалі львівська команда виглядала у першому таймі значно краще за свого суперника чим неодноразово викликала шквал оплесків серед глядачів, які прохолодного суботнього вечора зібралися на трибунах стадіону «Україна».

До речі, місцева торсида у симпатіях щодо футболістів розділилася на дві частини. Були й такі люди, що всією душею вболівали за бразильців.

Ближче до завершення першого тайму бразильці збільшили оберти й гол у ворота «Карпат» був питанням часу. До пори, до часу команду зі Львова рятував їхній кіпер, але і він був безсилим коли забив Даніло.

У другому таймі бразильські футболісти повністю прибрали ініціативу до своїх ніг. Помітно було, що «карпатівці» підсіли і їм важко було щось зробити попереду.

Також читайте:   Темна сторона футболу або як люди забувають за чесну гру

Поки бразильці марнували свої моменти взяв і «вистрілив» немов з гармати Михайло Луцишин. Він добряче приклався до «шкіряного» й після його удару м’яч потурбував павука у верхньому куті воріт.

І навіть після того, як рахунок в матчі став 3:1 на користь зелено-білих, гості з Бразилії могли уникнути поразки.

Спершу капітан їхньої команди Шикіньо скоротив рахунок до мінімуму. А вже під сам кінець зустрічі вбивчий момент мав бразилець Рей. Як він не влучив у пусті ворота метрів з семи відомо лише йому.

У підсумку важка перемога ветеранів «Карпат» із рахунком 3:2.

Після поєдинку кожен охочий міг поспілкуватися як ветеранами Бразилії, так і «Карпат».