Винниківський “Рух” дебютує з перемоги у першій лізі - Блог про Львів

Винниківський “Рух” дебютує з перемоги у першій лізі

Рух перемагає

Цьогорічні футбольні літо та осінь мають бути дуже цікавими у нашому з вами місті.

З чого такі припущення? Все просто, давненько такого не пам’ятаю щоб у всіх лігах грали представники Львівщини.

«Карпати» виступають в прем’єр-лізі, «Рух» у першій лізі, а от відновлений футбольний клуб «Львів» у другій лізі.

На жаль, так сталося, що сьогоднішні домашні матчі «Львова» та «Руху» розпочалися в одну годину, тому прийшлося обирати куди їхати.

Цього разу вирішив поїхати на першу лігу. Все-таки, рівень команд там вищий та й було цікаво глянути як команда з Винник дебютує в сильнішому для себе чемпіонату. На ФК «Львів» сходжу згодом.

Хоча, вже зараз дізнавшись результат цієї гри (перемога команди зі Львова 4:3) десь думаю, а чого я не пішов туди. Але, й поїздкою у Винники залишився задоволеним.

Футбол у містечку біля Львова люблять про що свідчить велика кількість вболівальників, які завітали на цей матч. Можливо вони не так хотіли подивитися гру місцевої команди як виграти 500 гривень?

При вході на стадіон стюарди роздавали безкоштовні запрошення на яких були номери що згодом брали участь в лотереї. 20 щасливчиків у перерві поєдинку отримали грошові винагороди.

Також читайте:   Футбол. Шахтар, Олександрія та Ворскла дізналися своїх суперників по кваліфікації в єврокубках

Запрошення

Хоча, й без лотереї на футбол у Винниках ходять. Тут є всі умови щоб гарно провести час. Чого лише сьогодні вартував оркестр що протягом усієї гри виконував всім відомі хіти. Ваш автор інколи й забував що триває футбольний поєдинок.

Єдине що не сподобалося в організації гри, так це озвучування диктора. Людина старалася, але з мікрофоном щось треба робити. Часто нічого не було чути.

Гра

Перед грою суперника «Руху» «Колос» ставили фаворитом. Мені дивно було таке чути.

Ну, так, минулого сезону ця команда зайняла 4-е місце в першій лізі, але ж це було колись. Зараз же новий чемпіонат.

Хоч, в першому таймі ігрова перевага була таки на боці гостей. Вони мали два мегемоменти щоб забити гол, але «Винники» підстрахувала поперечина.

В другій 45-ти хвилинці все змінилося. Гравці «Руху» заграли краще й вже біля воріт їхнього суперника почали виникати моменти.

Не дивно, що й гол не забарився. Влучним ударом відзначився Заставний.

Гості робили спроби відігратися, але все їм зіпсувало вилучення. Вийшло воно глупим.

Є перша перемога «Руху» у першій лізі у першій лізі. Чекаємо на наступні звитяги цієї команди.