“Карпати” нарешті перемогли (відео)

Карпати перемогли

І обіцяна публікація про наші футбольні «Карпати». Як завжди, у цієї команди перед новим чемпіонатом є стільки пафосу, що так сидиш собі й думаєш, а чи не виграє клуб зі Львова часом чемпіонат?

Реально інколи стає вже аж смішно. Як не сезон, то в команді змінюється тренер якщо й не двічі. За гравців вже мовчу. Вони в «Карпати» як приходять, так і відходять пачками.

Як з таким відношенням можна здобути бажаний результат?

Цього сезону наша команда не зрадила своїм традиціям і вже, традиційно, перед новим сезоном прийшов новий тренер, накупили гравців. Проте, як розпочався чемпіонат вболівальник просто піддався шоку.

За три гри «леви» зуміли здобути лише одне очко, а в останньому турі й взагалі програли в Києві від «Динамо» із рахунком 0:5.

Логічно, що після завершення цієї гри пішли чутки про те, що в команді може відбутися зміна тренера. Останній шанс ніби то президент клубу Петро Петрович Димінський дав новому тренеру у матчі зі «Сталлю», яка на відміну від «Карпат» розпочала чемпіонат дуже потужно.

То ж, цікаво було глянути а як же зелено-білі зіграють в цій грі.

Здивував іспанський тренер Наварро вже з самого початку, коли в старті на поле стадіону «Україна» не вийшов жоден легіонер. «Карпати» грали українцями й варто сказати, що малюнок гри не сильно покращився.

Знову були провали в захисті. Добре, що у наші ворота влетів лише один гол. Могло бути й більше.

Дивлюся на цих футболістів й не розумію, як це можна так грати в захисті щоб нападники гостей виходили віч-на-віч з воротарем по центру?

Добре, що в команді збереглися багаторічні лідери, які у важку хвилину можуть взяти ініціативу у свої ноги й зробити результат.

Мова йде про Ігоря Худоб’яка та Олега Голодюка, які своїми голами зуміли розбудити команда й вона дійсно заграла.

До речі, якщо бути відвертим, то після того як «Карпати» зрівняли рахунок в грі, хлопці дійсно заграли.

Вже й таких помилок в захисті не було, й голи забили, й при грі в меншості зуміли не те що втримати бажаний результат, а й забити третій м’яч. З пенальті щоправда, але це нічого.

Перемога є перемога й будемо сподіватися, що дана «вікторія» буде не останньою й львівський вболівальник повернеться на стадіон.

Вчора, до слова, гру відвідало троха більше як чотири тисячі. Це дуже мало. Піар-компаніями від керівництва клубу народ на футбол не повернеш. Треба щоб команда показувала належний рівень гри.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Борис 06.08.2017 пише:

    добре, що грають знову на Україні. не потрібно далеко їхати …

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*