Воробуса знову впізнали на вулиці

alex-v

Черговий день настав, Воробус пішов у відпустку й вже від сьогодні матиму більше часу щоб радувати наших читачів статтями на блозі.

Як завжди, тем для обговорення є багато, тому не будемо гаяти час, а починаємо.

І перше про що розповім, так це про зустріч з одним із читачів нашого блогу. Його нік – Alex-V.

Як це сталося і за яких умов вдалося зустріти цього хлопчину та багато іншого читайте далі.

Отже, у теплий літній день ваш автор завітав у гості до хорошого приятеля в центральну частину нашого міста.
Давно не бачилися, вирішили прогулятися в районі медичного університету, аж раптом на одному з поворотів звернув увагу на те, що на мене підозріло споглядає один хлопчина.

Одразу ж кинулося в очі, що він явно спостерігав за нашими діями. Чесно скажу якби йшов сам, то міг би подумати, що хлопчина зараз свисне пацанам, які сховалися за кутом і забере у мене телефон, гаманець, дасть по голові й так далі.

Але, я був не сам, то ж боятися не було чого. Зустрілися поглядами й на цьому все.
Хоча, його лице запам’ятав добре.

Поговорили, пройшлися кругом та й за деякий час повертаємося назад. І знову цей хлопчина. На цей раз він цілеспрямовано йшов нам на зустріч.

Ну, все, зараз почнеться або гроші захоче, або ж наїзди почнуться. Зараз таких багато.
Як виявилося, мої припущення були хибними.

Чоловік на вигляд років так 25-27підійшов до нас, заговорив й сказав, що він читач блогу Воробуса й запитав чи це дійсно я.

Звісно, що я не міг не поспілкуватися з цією людиною. Він і за біометричний паспорт запитав, і за Ольгу Врублевську (сказав що її недавно також бачив) згадали і ще багато тем обговорили. Весело.

Настільки легко було з ним спілкуватися, що склалося таке враження ніби знаю його вже досить таки давно.
За кілька хвилин ми попрощалися, потиснули один руку й пішли по своїм справами.

Повеселив Воробуса згодом знайомий, який сказав, що мені скоро треба буде охорону замовляти. Люди ж на вулиці впізнають, популярний…

Посміхнувся…

Та, якщо чесно останнім часом мене не так сильно впізнавали й популярність блогу впала. Проте, приємно що люди все рівно читають, вітаються на вулиці.

Я ж пишу публікації для вас, читачі блогу, й стараюся ділитися з вами цікавинками про що знаю добре або ж намагаюся дізнатися.

Звісно, цікаво було би почути коментар від ALEX-V щодо зустрічі з Воробусом. Напевно йому також було цікаво поспілкуватися.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Alex_V 16.08.2017 пише:

    Цікаво, чому Воробус подумав що його хочуть пограбувати. Він ж популярний блогер, відома особистість і я думав, що він звик до того, що час від часу на нього на вулиці хтось споглядає. Я тоді стояв і розмовляв по телефону, аж раптом дивлюсь і не вірю своїм очам – сам Воробус іде в компанії двух хлопців, я зразу захотів підійти і привітатись, але нажаль ніяк не міг закінчити ту розмову по телефону. І стою такий, дивлюсь на Воробуса і думаю як би то скорше закінчити ту розмову, щоб привітатись з відомим блогером, але нажаль мені цього зробити не вдалось і Воробус пропадає з поля зору. Я дуже засмутився, але доля мені все таки посміхнулася – через деякий час іду я і бачу що мені на зустріч іде Воробус, ну тут я з ним вже привітався і ми з ним трохи поговорили. Воробус склав враження веселого і доброго хлопця. Дай Бог йому здоров”я і успіхів у житті і популярності його блогу! Доречі, ми вже з ним колись зустрічались біля мотозаводу.

  2. Vorobus 16.08.2017 пише:

    Я то думаю, що я тебе вже десь бачив. Та ще неодноразово побачимося. Щодо того, що я подумав що ти грабіжник, то це трохи перебільшення. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*