Хокей. “Галицькі Леви” з боями програють харківському “Динамо” - Блог про Львів

Хокей. “Галицькі Леви” з боями програють харківському “Динамо”

Галицькі Леви програли Динамо

Продовжуються змагання в українській хокейній лізі. Команди зіграли по 10-11 матчів.

Зокрема, сьогодні 14 жовтня на свято Захисника України ваш автор завітав у містечко Новояворівськ з надією, що місцевий хокейний клуб «Галицькі Леви» зуміє здобути свою третю перемогу в чемпіонаті.

Суперник мав би сприяти.

Хокейний клуб «Динамо» з Харкова хоч і перебуває вище в турнірній таблиці, але по рівню гри вони грають десь приблизно так само як і наша команда.

Вже традиційно для містечка на Львівщині у місцевому льодовому палаці зібралося багато людей. Коли у Новояворівську хокей – всі дороги ведуть саме сюди.

Так, всередині прохолодно, але вболівальники вже звикли й знають як треба одягатися і як, найголовніше, вболівати.

Розпочався звітний матч для «левів» краще не придумаєш. Вже у дебюті поєдинку наша команда вийшла вперед і нічого не говорило про те, що гості можуть відігратися.

Але, як це часто буває у матчах за участю «галичан», ми привозимо собі голи з нічого. От і сьогодні було декілька таких епізодів.

Також читайте:   Карпатська молодіжна ліга. У Новояворівську зіграють матчі другого етапу

1:1 після першого періоду, 2:3 після другого й цікава розв’язка у третій 20-ти хвилинці.

Звісно, що нашій команді вже набридло програвати, тому хокеїсти всіма можливими шляхами б’ються за результат. Сьогодні у самовіддачі «левам» не відмовиш.

Привітання суперників

«Галицькі Леви» билися до останнього. Це підтверджують перипетії на майданчику. Як тільки гості забивали шайбу й збільшували гандикап у рахунку до двох шайб, наші хокеїсти одразу ж відігрувалися.

А в кінці матчу вони й взагалі пішли у ва-банк.

До завершення матчу залишалося менше хвилини, тренерський штаб нашої команди вирішив зняти воротаря, випустивши польового гравця, і за це ми поплатилися.

Харків’яни перехопили шайбу й відправили її у незахищені ворота. Розчаруванню хокеїстів з Новояворівська не було меж.

Билися, старалися, але перевести матч принаймні в овертайм вони не зуміли.

4:6 – поразка й будемо сподіватися що вже у найближчому матчі проти явного аутсайдера змагань «Вовків» з Броварів «леви» здобудуть таку бажану перемогу.

А поки що тримаємо кулаки за наших хокеїстів.