Іван Мрочко: Хочу виграти з “Новими іменами” комплект нагород

Іван Мрочко

Відновлюємо рубрику інтерв’ю й напередодні нового сезону в якому «Нові імена» будуть грати у першій лізі футзалу Львова команда підсилилися новим виконавцем – Іваном Мрочком.

Про те, як футзаліст потрапив у команду, плани на майбутнє та багато чого іншого Іван розповів у розмові з прес-службою МФК «Нові імена».

- Іване, як ви потрапили в команду «Нові імена» і за яких умов це сталося?

Доброго дня, потрапив у команду завдяки Володимиру Великому та Тарасу Николишину з якими грав у великий футбол. Ще в літньому чемпіонаті в другій команді був брак гравців. Так як я люблю футзал, то залюбки погодився там грати.

- Сезон на штучних покриттях ви провели за так званий дубль, які враження залишилися від проведених поєдинків?

До другої команди приєднався лише в другому колі. Враження, звичайно, що позитивні. Навіть незважаючи на підсумкове останнє місце в турнірній таблиці, вдалося зіграти проти великої кількості хороших виконавців, а це для мене черговий досвід.

- У зимовому чемпіонаті ви вже будете грати за першу команду, чого очікуєте від сезону?

З нетерпінням очікую офіційного дебюту за першу команду як і перемог від «Нових імен». І, звичайно, хочеться потрапити, як мінімум, у призери.

- До вашого переходу в «Нові імена» про команду чули що-небудь ?

Так, оскільки у вільний час переглядаю матчі, які проходять під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Плюс, як я вже говорив вище, у «Нових іменах» грають мої друзі, тому переглядати поєдинки за їх участю було вдвічі цікавіше.

- Знаю що ви граєте ще у великий футбол. Кілька слів про нього: як починали, де граєте зараз?

На даний момент є гравцем ФК «Сопошин», яка виступає у першій лізі Жовківського району. Загалом же займатися цим видом спорту почав з 7-ми років. Спершу грав за юнацьку команду ФК «Куликів», тепер вже перейшов у дорослий футбол.

- З ким товаришуєте поза межами футбольного майданчика?

З всіма без виключення, але найбільше з братами Андрієм та Володимиром Великим.

- Ваші кумири у футболі?

Безперечно такими футболістами є Ліонель Мессі, Андреас Іньєста та інші

- Побажання від Івана Мрочка?

Не засиджуйтесь за комп’ютерами, проводьте більше часу на свіжому повітрі й любіть спорт, адже саме він дозволяє нам бути здоровими.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Микола мрочко 14.10.2017 пише:

    Івась ти молодець я горджуся тобою

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*