facebook

Підсумки публікацій на блозі Воробуса у вересні 2017 року

Підсумки

Черговий місяць наступив і Воробус забув підвести вже традиційні підсумки. Вересень нас покинув і на зміну йому прийшов жовтень, який для мене обіцяє бути не менш цікавим.

Про плани на другий місяць осені поговоримо згодом, а поки що про те, що було цікавого у вересні.

Отже, найголовніша подія – це 8-а річниця від дня народження блогу. Вже скільки разів писав, ніколи би не міг подумати, що протягом такого великого періоду часу фактично день у день буду що-небудь писати.

Дехто каже ніби мені це вдається погано, але я так не думаю. Якщо люд читає – виходить що їм цікаво.

У черговий раз дякую вам, читачі блогу Воробуса, що ви є й буду сподіватися, що незабаром дійдемо до 10-ти річчя.

Друга цікава подія – це отримання біометричного паспорту. В Україні мені в один прекрасний момент стало не цікаво, тому у найближчому майбутньому спробую здійснити кілька цікавих подорожей закордон. Найближча вже зовсім скоро.

Очікував я на документи близько 3-ох місяців й нарешті їх видали.

Третя подія – це весілля хорошого друга. Люблю веселитися, але так щоб отримував таке задоволення від забави не пам’ятаю. Все пройшло по-сучасному. Запам’яталося.

А ще вдалося підкорити чергову вершину де ще не був (гора Стій), відвідав вже 14-й за ліком форум видавців, покритикував автостанцію «Західну» (ну, чесне слово, зробили якесь неподобство), сходив на фільм «Дзідзьо. Контрабас», вкотре розчарувався у футбольних «Карпатах», які опозорилися у матчі з «Вересом» та не сходив на гриби.

Вже ліниві назбирали їх досхочу, а у мене з цим не вийшло.

Чого слід очікувати у місяці жовтні?

Перш за все, як я вже зазначив вище, планую виїхати закордон. Ненадовго, але факт залишається фактом.

Якщо все вдасться, то цілком ймовірно що поїду в Київ на матч національної футбольної збірної. Настав час вирішальних поєдинків з Косово та Хорватією.

Планую відкрити новий для себе вид спорту, готуюся до лижного сезону й просто живу.

А чого б і ні? Сподобалася фраза одного приятеля, якого запитав чи бува часом нема в нього депресії? Відповів лаконічно, цитую: «Нема ні жінки, ні проблем, ні депресії».

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*