Футзал. Кубок України. “Галицька Здоба” тріумфує в Івано-Франківську

Сергій Тригубець крокує далі

Сьогодні у місті Івано-Франківськ відбулася друга серія протистояння під назвою «Галицька Здоба» – «Віза-Вторма» у рамках попереднього раунду Кубка України з футзалу.

Хто не знає, перша гра між цими командами у Львові завершилася бойовою нічиєю 2:2.

Звичайно, що перед матчем-відповіддю фаворитами цієї пари вважалася «Віза», адже вона виступає у першій лізі України та й матч відбувався на їхньому паркеті.

Як тільки розпочалася гра всі прогнози були відкинуті у сторону. Десь так і думав, що гра видасться бойовою. Так воно згодом і сталося.

Розпочали команди поєдинок дуже обережно. Ціна помилки була великою, тому хвилин зо десять суперники майже не загострювали ситуацію біля воріт.

«Галицьку Здобу» такий результат не влаштовував й через деякий час вони почали ризикувати.

У ролі п’ятого польового гравця на майданчик вийшов Назарій Цимбаляк. Минає кілька хвилин й він втрачає чудову нагоду відкрити рахунок у грі (м’яч влучив у стійку).

«Здоба» продовжувала грати з п’ятим польовим і за це була покарана.Під час розіграшу більшості була допущена помилка, якою миттєво скористалися гравці «Візи». Відзначився Ігор Кушецький.

Після пропущеного голу підопічним Сергія Тригубця треба було забивати двічі й вони не знітилися, а досить швидко відігралися.

Це Володимир Данилюк вдало замкнув передачу Сергія Шафранського.

Також читайте:   Благодійний турнір у Рівному: перемога «Кардинала-Рівнестандарта»

1:1 після першого тайму й вся боротьба перенеслася на другу половину зустрічі.

Вже у її дебюті господарі паркету знову вийшли вперед. Чудовий розіграш стандартного положення замкнув Уграк.

І знову «Галицькій Здобі» треба забивати два голи.

Якщо чесно, мало у це вірив. А потім ще й необов’язкове вилучення заробив Сергій Шафранський.

Та, незважаючи ні на що, львівська команда таки поїхала додому з тріумфом.

Ще до згадуваного вилучення другим м’ячем в цій грі відзначився Володимир Данилюк.

А коли матч плавно йшов до серії пенальті гравець «Віза-Вторми» порушив правила проти Назарія Цимбаляка. Для господарів паркету це був 6-й фол.

Так званий вирок у нашої команди пішов виконувати граючий тренер Сергій Тригубець і не схибив.

І навіть при рахунку 2:3 франківці не здавалися. Підопічні Івана Скіцка взяли тайм-аут після чого вони одразу ж перейшли на гру в п’ять польових.

Але, сьогодні був не їхній день. В одній із атак було допущено помилку після якої Олександр Хлюбко поставив жирну крапку в цій грі та у протистоянні, загалом.

«Галицька Здоба» перемогла 4:2 й в наступному раунді на цю команду очікує не менше цікаве протистояння із київською «Скідкою».