“Сухий” рекорд асоціації футзалу Львівщини від Ігоря Воробуса так і не побито

Рекорд не побито

Чесно признаюся ніколи не дивився матчів бізнес-ліги Львова наживо.

Проте, після того, як воротар команди «МС Імперіал» Ігор Стасюк замахнувся на встановлений мною рекорд асоціації футзалу Львівщини, то зацікавився цими змаганнями.

Хто не в курсі про що я, нагадаю, що рівно два роки тому, виступаючи за команду «Нові імена», яка брала участь у змаганнях другої ліги, Ігорю Воробусу вдалося зберегти свої ворота на замку протягом, увага, 160-ти хвилин поспіль.

Запам’яталася ця серія на все життя, адже після двох проведених матчів на «нуль», відчув таку впевненість, що думав ніби ніколи не пропущу голів.

Все змінив гравець команди «Епіцентр Львів-2», який перервав цю серію.

Від того часу уважно слідкую за всіма командами і якщо хтось робить замах на цей рекорд, то неодмінно про це пишу.

Скажімо, минулого року повторити досягнення міг воротар команди «Сільмаш» Юрій Нуцковський, який досить тривалий час не пропускав голів, але в останній момент команда-суперника зуміла забити гол.

Минув ще один рік і вже мій хороший приятель, воротар команди «МС Імперіал» Ігор Стасюк замахнувся на рекорд.

Ця людина зуміла зберегти свої ворота на замку протягом 129-ти хвилин й була дуже близькою до встановлення нового.

Що було потрібно для цього?

Сьогодні у палаці спорту «Галичина» проходив черговий тур бізнес-ліги й команда претендента на рекорд п. Ігоря грала з одним із аутсайдерів змагань «Електроном». Якщо чесно, то думав що мій рекорд таки впаде.

Проте, іншої думки були гравці «Електрону», які наприкінці першого тайму зуміли забити гол у ворота команди «МС Імперіал».

Таким чином, Ігорю Стасюку не вистачило 11-ть хвилин щоб повторити «суху» серію Ігоря Воробуса й 12-ти, щоб встановити нову.

Що цікаво, після пропущеного голу його команда більше не пропускала й це, незважаючи на те, що був момент, коли «МС Імперіал» перейшли на гру в п’ять польових.

Як бачите, рекорд Ігоря Воробуса збережено й у найближчому майбутньому буду спостерігати за воротарями, які будуть намагатися побити цю серію.

Моя думка така, що рекорд таки буде побито. Коли? Це вже тема іншої розмови.
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*