У Буковелі офіційно відкрили лижний сезон

Буковель-2018

Черговий день розпочався, вихідний й розпочався він з снігу. Так, так зима прийшла до нас не лише юридично, а й фактично.

З самого ранку падає сипле з неба й так виглядає, що вже до вечора все буде білим. Хтось опадам радіє, хтось ні, адже любить теплу погоду й літо.

Особисто я двояко відношуся до зими. З одного боку люблю їздити в гори, кататися на лижах, з іншого - не люблю тепло одягатися. Набридають куртки, чоботи й так далі.

Тим не менше, сьогодні будемо говорити за зиму, адже саме сьогодні, 2 грудня у Буковелі офіційно відкрили черговий катальний сезон.

Тому, вже зараз можна брати лижі, сноуборди чи навіть санки і їхати в один із найкращих курортів України.

Звісно, ціни на катання там кусаються, але це вже зовсім інша розмова.

Які траси працюють вже зараз і коли слід очікувати відкриття всіх?

На даний момент запустили 17-й та 12-й витяги. Хто хоч раз був на Буковелі, той знає де вони знаходяться. Якщо ж їдете вперше, то нижче про них розповім.

17-й витяг – це так звана дитяча траса. На ній їздити дуже легко, а дістатися можна лише завдяки п’ятому підйомнику. Він зараз використовується переважно як транзитний.

Наскільки я знаю, він швидкий. Проте, якщо потрапиш там у чергу, то можна стояти довго й нудно.

12-й підйомник набагато кращий чим 17-й. Щоб наші читачі орієнтувалися, це у сторону гори Довга. Особисто для мене ця траса є однією з найулюбленіших.

Там є де розігнатися, а якщо ще й відкриють 11 та 16 траси, то взагалі буде дуже круто.

Коли відкриють решту трас?

Все залежить від погоди. Якщо температура повітря опуститься до мінусу й триматиметься тривалий час, то зможуть працювати снігові гармати, які швидко надують сніг.

Прогноз погоди поки що обнадіює. Вже зараз у Буковелі паде сніг й падатиме він весь наступний тиждень.

То ж, можна зробити припущення, що вже до наступних вихідних будуть відкриті траси № 2, №7, №1 та інші. З них вже набагато легше добиратися на ту ж гору Довгу.

Воробус також планує проінспектувати Буковель, але зроблю це ближче до Нового року.

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*