Враження від відвідин гри Ліги Європи “Зоря” – “Атлетик”

Зоря - Атлетик

Вчора в Європі був великий футбольний день, проходили матчі 6-ого туру другого за престижністю європейського турніру під назвою «Ліга Європи».

Увага українських вболівальників футболу була прикута у першу чергу до матчу у Львові, де луганська «Зоря» приймала іспанський «Атлетик».

Щоб пройти у наступний раунд підопічним Юрія Вернидуба потрібно було будь-що перемагати свого суперника. Звісно, що зробити це було вкрай важко, але ж перший матч між цими суперниками показав протилежне.

Ігор Воробус не міг пропустити поєдинок єврокубків і, незважаючи на прохолодну погоду й пізні початок, таки відвідав цю гру.

Вже традиційно розповім про те, що залишилося поза фокусом телекамер.

Транспорт

Ще ніколи так легко не добирався на стадіон «Арена Львів». Поєдинок між «Зорею» та «Атлетиком» особливого ажіотажу серед місцевої публіки не викликав. Транспорту курсував до стадіону напівпустим. По дорозі назад проблем також не було.

Особливо на автовокзалі було на що сісти.

Відсутність людей на стадіоні

Це для мене залишається загадкою. Так, грали не місцеві «Карпати», але ж суперник хоча б відомий. Плюс українська команда «Зоря» мала всі шанси вийти у наступний раунд змагань.

Пригадую ще кілька сезонів тому в такий самий час на «Шахтар» проти того ж «Атлетика» прийшов цілий стадіон. Народ чи то наївся футболу, чи просто не цікаво, а може банально злякала холодна погода?

Підтримка глядачів

Як вже зазначив вище, незважаючи на лише вісім тисяч глядачів, народ всіляко підтримував українську команду. На фоні всіх виділявся фан-сектор «Зорі», який порадував тим, що посеред поєдинку почав співати всім відому «Червону Руту».

Пробували люди запустити й «хвилю», але не вдалося.

Гра «Атлетика»

Чогось особливого гравці цієї команди не показали. Так, іспанці більше атакували, створювали, але й при такій грі у підопічних Юрія Вернидуба свої моменти були.

Проте, свого ми не забили. Чого не скажеш про гостей. Завдяки досвіду Адуріца та Гарсію «Атлетик» зумів вирвати перемогу.

До речі, були на грі й фани з Іспанії й досить таки чисельна кількість.

Гра «Зорі»

На даний момент – це все що ми могли взяти. Старалися, у самовіддачі не відмовиш, але варто визнати, що суперник вчора був кращим. Десь помилки допустився воротар. Та і йому нічого не скажеш, адже у багатьох епізодах Лунін, по-справжньому, виручив свою команду.

Після гри команда з України подякувала вболівальникам за чудовий сезон. Старалися, але не змогли пройти далі.

Буде новий сезон й сподіваємося змагання під назвою «Ліга Європи».
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Mark 08.12.2017 пише:

    Ні а чьом (

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*