facebook

Безкоштовні послуги на залізниці

Безкоштовні послуги

Наступна стаття на блозі буде про транспорт, а точніше про залізницю. Нещодавно сидів на просторах Інтернету й натрапив на цікавий пост про безкоштовні послуги, які надаються залізницею.

Зацікавило й само собою поділюся цією інформацією на ресурсі, який ви зараз читаєте.

Отже, які послуги у потягах безкоштовні?

1. Безкоштовний туалет на вокзалі.

Виявляється для того, щоб сходити в одне місце, достатньо мати лише проїзний квиток. Щось мені у це слабо віриться. Скільки їхав у потягах, виходив на різних зупинках, то про таке не чув.

Спробую колись переконатися в цьому. Думаю, що працівник туалету мене буде виганяти.

2. Другий квиток при запізненні.

Також цікава послуга. В чому її суть? Ви маєте право відновити дію квитка на інший поїзд при умови доплати вартості плацкарти протягом 24 годин.

Вірите у це? Це швидше утопія ніж реальність.

3. Помилка у даних квитка.

Якщо дані в квитку та у паспорті розходяться лише одну букву, то вас мають впустити у потяг.

4. Місця для багажу.

Купуючи квиток ви повинні розуміти, що пріоритет ховати свої речі під нижню полку має пасажир, що має нижнє місце. Що це означає? Те, що людина, яка спить на верхній полці може класти туди свої речі лише з вашого дозволу.

5. Можливість їхати з собакою.

За свого улюбленця також не треба платити. Єдина вимога, щоб домашній улюбленець був на прив’язі та мав намордник.

6. Попросити у провідника купу різних речей, включаючи настільні ігри.

За правилами, у провідника можна безкоштовно попросити склянку, ложку, вилку, набір ниток і голок, предмети догляду за одягом і взуттям, медикаменти, а також настільні ігри - шашки, шахи та доміно!
Зізнайтеся, ви не знали про всі ці послуги! Та що там люд знав як у потяг як не зайдеш, то або хтось хропе або ж розпиває оковиту.

Список то цікавий, але у першу чергу, що треба зробити у потягах, так це навести лад із туалетами й вагонами. Інколи буває як зайдеш всередину, то думаєш а чи то не зійти та забити болт на поїздку?
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 25.01.2018 пише:

    Швидше всього набір правил, які там ще з часів совка повиписувані і ніким ніколи не відредаговані, про які навіть провідники вже забули, а більшість ніколи й не знали. Типово для нашої країни

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*